Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Шлях до лікування наркозалежності починається із вивчення центрів реабілітації в місті Харків. Проводячи дослідження, ви зустрінетеся з безкоштовними та платними центрами реабілітації. Чим обумовлюється ціна лікування? Чи варто звертатися до платного центру? Чим відрізняються реабілітаційний процес у платному центрі, від процесу в безкоштовному? У цих питаннях ми допоможемо вам розібратися.

Ціни в реабілітаційному центрі Реванш плюс

Чим обумовлюється ціна лікування

Ціна лікування в Харкові залежить від застосовуваних методиках у процесі реабілітації, терміну лікування, складності стану хворого. Цінова політика формується з декількох чинників:

  • Умови утримання наркозалежних у процесі лікування.

Ми створюємо умови перебування хворих у центрі з урахуванням високих вимог. Наші фахівці розробляють спеціалізоване харчування. 24 години на добу ми ведемо контроль наших підопічних, а так само стежимо за їх комфортом.

  • Кваліфікація лікарів.

Реабілітація, як розділ науки, постійно розвивається. Висококваліфіковані лікарі повинні не просто відстежувати цей процес, а й навчатися новому. Наші лікарі безперервно піднімають свою кваліфікацію, вивчають нові методики та відбирають кращі для вас. Ми проводимо тренінги та обміни досвідом, що б наші фахівці рухали вперед.

  • Оснащення.

Природно, реабілітація розвивається не тільки «розумово» але й «фізично». Ми завжди стежимо за новинками. Наше обладнання оновлюється в відповідність до вимог. Ми використовуємо всі ресурси, для того, що б нові методики працювали «на повну».

  • Підхід до лікування.

Дуже важливий аспект, сам підхід до реабілітаційного процесу. До кожного постояльця ми застосовуємо індивідуальний підхід. З кожним хворим працює кілька лікарів: нарколог, психолог, психотерапевт, тренер. Ми працюємо над внутрішнім і зовнішнім станом хворого. Розроблені системи включають в себе лікування індивідуально і в групі. Після того як реабілітаційний процес закінчено, ми не кидаємо хворого без допомоги. Ми допомагаємо в соціалізації не тільки словом, а й ділом.

Ціна в реабілітаційному центрі

Що ми можемо вам запропонувати?

Ціна лікування в реабілітаційному центрі Харкова

Ми з розумінням ставимося до такої делікатної проблеми, як наркологічна залежність. У нашому центрі розуміють складності, з якими зіштовхується сім'я хворого і він сам. У кожному разі ми підберемо той варіант лікування, який буде відповідати всім вимогам. Ми завжди підійдемо з розуміння не тільки до вашої проблеми, але й до фінансового боку питання. У нас ви знайдете відповідний варіант реабілітації. Ціна лікування буде підібрана для вас з урахуванням всіх аспектів. Звертайтеся в наш центр у місті Харків, чим раніше ви почнете шлях до щасливого життя з нами, тим раніше процес лікування буде закінчено та ви отримаєте бажане здоров'я, а разом з ним шанс на сім'ю і кар'єру.