Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Героїнова залежність - один із найбільш страшних і небезпечних видів наркоманії. При відсутності своєчасного, грамотного лікування смерть пацієнтів настає буквально протягом декількох років. Уникнути таких несприятливих наслідків і врятувати людину з героїнового полону допоможуть співробітники харківського реабілітаційної клініки «Реванш +».

Симптоматика

Лікування героїнової залежності в реабілітаційному центрі "Реванш +"

На початкових етапах розвитку героїнової залежності у пацієнта проявляються:

 • постійно відсутній апетит;
 • зміна харчової поведінки;
 • звуження або ж, навпаки, розширення зіниць;
 • не зовсім здоровий, гарячковий блиск очей;
 • безпричинна збудливість;
 • риніт, часто приймає хронічний перебіг;
 • стан ейфорії, що змінюються різким падінням настрою;
 • підвищена пітливість;
 • безсоння;
 • озноб, тремор;
 • порушення природних біоритмів;
 • сонливість у денні години.

У міру прогресування захворювання, коли наркоман вже не в змозі існувати та функціонувати без чергової дози героїну, розпізнати залежність не складає труднощів. Важливо починати лікування саме на початкових стадіях патологічного процесу, не допустивши необоротних процесів у психіці та організмі хворого.

Поступово у пацієнта змінюється характер і манера поведінки. Він стає млявим, загальмованим, уникає спілкування з іншими людьми, вважає за краще рідше виходити на вулицю. Помітивши подібні ознаки у близької людини, потрібно, не гаючи часу, звертатися за допомогою до професіоналів.

Принципи ефективного лікування залежності від героїну

Принципи ефективного лікування залежності від героїну

Хворому потрібно медична, наркологічна, психологічна, психіатрична та соціальна допомога. Тільки таке комплексне лікування дозволить досягти позитивних результатів, стабільної ремісії та звести ризики можливого рецидиву до мінімальних показників. Терапія, яка обмежується детоксикацією і фізичною працею, не принесе бажаного ефекту, а може навіть погіршити ситуацію.

Хворі, які страждають героїнової залежністю, вкрай важко переживають стан ломки, що виникає на тлі відсутності чергової дози наркотику. Абстиненція супроводжується серйозними порушеннями в роботі внутрішніх органів і систем, що може закінчитися навіть смертю пацієнта.

Тому дуже важливо, щоб процес детоксикації проходив в умовах клініки під цілодобовим наглядом досвідчених медичних фахівців, здатних при необхідності надати кваліфіковану допомогу. Буде потрібно пацієнтові та психіатричне лікування. На тлі відмови від героїну у хворих розвиваються сильні депресії та суїцидальний стан.

Після стабілізації фізичного та психічного здоров'я з людиною працюють психологи, які допомагають знайти й усунути причини захворювання, навчитися відчувати приємні емоції та отримувати задоволення від життя без штучних допінгів. Реабілітаційний центр «Реванш +» у Харкові допоможе назавжди позбутися від героїнової залежності - анонімно та доступно для кожного.