Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Професійний підхід, комфортні умови проживання, абсолютну анонімність, безпечне та безболісне лікування наркоманії або алкоголізму - ось, що пропонує своїм пацієнтам реабілітаційний центр «PLANET-A». В основі терапевтичного курсу лежить комплексна програма реабілітації, яка, як показала багаторічна практика, дає позитивні результати навіть у найскладніших і безнадійних випадках.

Про роботу центру

Лікування наркоманії та алкоголізму проводиться за програмою «12 кроків», що довела свою ефективність у боротьбі з усіма видами патологічних залежностей. Програма включає в себе курс психологічної та соціальної реабілітації. На перших же етапах лікування пацієнтам надається професійна медична допомога, яка гарантує швидке, безболісне та безпечне позбавлення від болісних симптомів гострої абстиненції.

Для успішного подолання алкогольної та наркотичної залежності у реабілітантів фахівці керуються в своїй роботі такими принципами:

 • Проведення ретельної попередньої діагностики.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Застосування тільки перевірених і ефективних методів лікування, які довели свою результативність на практиці.
 • Занурення людини в здорове терапевтичне співтовариство, огородження його від спокус зовнішнього світу.
 • Приватна власність, відсутність постановки на облік і нерозголошення особистої інформації про пацієнта.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Лікування проводиться в умовах госпіталізації. Якщо людина відмовляється від звернення до стаціонару, допомогти йому можуть родичі, викликавши фахівців додому. Досвідчені наркологи, психологи знайдуть вагомі аргументи, які дозволять наркоману або алкоголіку вийти зі стадії заперечення і прийняти правильне рішення про проходження реабілітаційного курсу. Пацієнтам гарантується індивідуальний підхід. Оптимальні методи лікування підбираються виходячи з результатів ретельної діагностики.

Реабілітаційний центр «PLANET-A»

У центрі створені комфортні умови проживання. З моменту надходження в стаціонар реабілітанти повністю забезпечені всім необхідним і можуть повноцінно сконцентруватися на лікувальному процесі. Грамотно складений режим дня, здорове харчування, реабілітаційні процедури, цікаве дозвілля, цілодобова допомога та підтримка з боку фахівців сприяють швидкому фізичному і психологічному відновленню хворого.

Допомога надається і родичам, близького оточення реабілітанта, що страждають від співзалежності та не знають, як правильно взаємодіяти з залежною людиною.

Результати лікування в центрі

Для досягнення позитивних результатів дуже важливо правильно розставити пріоритети та допомогти пацієнтові сформувати чіткі цілі. Ця робота проводиться на самому початку після надходження людини до стаціонару. В результаті, пройшовши курс лікування, у реабілітантів:

 • настає стабільна, стійка, тривала ремісія;
 • відновлюється фізичне та психічне здоров'я;
 • поліпшуються сімейні та міжособистісні відносини;
 • набуваються навички тверезого життя;
 • спостерігається комфортна адаптація в соціумі, повернення до роботи, навчання, реалізація особистісного і творчого потенціалу;
 • формуються стійкі, здорові мотивації.

До числа своїх завдань фахівці відносять не тільки відмова пацієнта від вживання штучних допінгів, а й профілактику можливого зриву, підвищення якості його життя у всіх сферах. Важливо, щоб після завершення курсу пацієнт мав чіткі плани, цілі, стійкі мотивації. Тільки такий підхід дає реальний шанс назавжди позбутися від патологічної залежності без нових зривів.

Що потрібно зробити, щоб отримати допомогу?

Для оформлення людини в стаціонар на лікування від наркоманії або алкоголізму в першу чергу необхідно його власне бажання, готовність працювати над своєю проблемою. Також потрібно буде надати розгорнутий рентген легенів і довідку від дерматолога про відсутність шкірних захворювань.

Для отримання розгорнутої, індивідуальної консультації достатньо просто зателефонувати в реабілітаційний центр «PLANET-A» і співробітники відділення підкажуть, як зробити перший крок на шляху до одужання.