Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Для подолання алкогольної або наркотичної залежності потрібно грамотна, професійна допомога. Наркологічний центр реабілітації та ресоціалізації «Стимул» багато років займається лікуванням наркоманії та алкоголізму, надаючи пацієнтам анонімну медичну та психологічну допомогу.

Як проходить лікування?

При алкоголізмі й наркоманії пацієнтам потрібно комплексна, покрокова програма:

 • Попередня діагностика - обстеження, що дозволяє визначити стаж і стадію перебігу захворювання, його причини, а потім розробити для пацієнта максимально ефективний, індивідуальний терапевтичний курс.
 • Детоксикація організму - зняття наркотичної ломки, похмільного синдрому, виведення із запою. За допомогою програми Детокс стабілізують фізичне, психологічне стан хворого, купірують хімічну залежність від штучних допінгів. Очищення організму - обов'язковий і початковий етап лікування, без якого не може бути й мови про подальшої успішної психотерапевтичної корекції.
 • Психологічна реабілітація - допомагає виявити й усунути причини, що спровокували розвиток патологічної залежності. Пацієнти працюють з психологом за індивідуальною програмою, займаються у групах взаємодопомоги. Перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві дозволяє отримати необхідну допомогу та підтримку. Творчі заняття, спортивні тренування сприяють особистісному розвитку, фізичного відновлення. Різні заходи, що проводяться в рамках реабілітаційного курсу, дають натхнення і допомагають розкрити внутрішній потенціал. У результаті у людини повністю змінюється світогляд, система життєвих цінностей і пріоритетів, поведінкова модель.
 • Соціальна адаптація - після завершення реабілітації випускники можуть виписатися і повернутися додому, отримуючи в подальшому підтримку та консультації фахівців. Інший варіант - проживання в центрі й допомогу з працевлаштуванням. Також випускники можуть брати участь у реабілітаційній програмі в якості волонтерів.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Грамотна ресоціалізація фіксує досягнуті результати і допомагає уникнути зриву, з яким часто зіштовхуються колишні залежні люди після виписки.

Наркологічний центр реабілітації та ресоціалізації «Стимул»

Додаткові послуги

Крім лікування в умовах госпіталізації, пацієнтам надаються:

 • Індивідуальні консультації в телефонному режимі - безкоштовні й цілодобові.
 • Надання кваліфікованої наркологічної допомоги вдома - проведення екстреної детоксикації, первинної діагностики, зняття гострого абстинентного синдрому, виведення з запою, надання індивідуальних професійних консультацій, що стосуються подальшого лікування.
 • Проведення мотиваційних бесід із залежними людьми, які відмовляються від лікування. Можливість виклику мотиваційних бригад додому.
 • Надання психологічної допомоги ближньому оточенню і членам родини пацієнтів, які страждають від наркоманії або алкоголізму, лікування співзалежності.
 • Кодування від наркотиків, вживання спиртних напоїв, що сприяє ефективному закріпленню досягнутих в ході реабілітаційного курсу результатів.

Для отримання допомоги, безкоштовної консультації або виклику фахівців додому досить лише зробити один телефонний дзвінок.

Ключові принципи роботи

У боротьбі з наркоманією та алкоголізмом співробітники центру керуються такими принципами:

 • Гарантована анонімність.
 • Надання індивідуальної психологічної допомоги з урахуванням особистісних особливостей і характеру пацієнта, його оточення, стосунків у сім'ї.
 • Комплексний підхід - пацієнти отримують повноцінну медичну та психологічну допомогу, займаються спортом і творчістю, проходять курс фізичного відновлення, ресоціалізації.
 • Повноцінне терапевтичний супровід після виписки з допомогою у вирішенні питань, пов'язаних з місцем проживання, працевлаштуванням, самореалізацією, відновленням сімейних відносин.

Цілісна програма лікування, пропонована наркологічним центром реабілітації та ресоціалізації «Стимул», допоможе назавжди забути про штучні допінги.