Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Для того, щоб перемогти наркоманію чи алкоголізм, людині обов'язково потрібна професійна допомога. Свої послуги в боротьбі з цими небезпечними захворюваннями пропонує реабілітаційний центр «Хелп», співробітники якого за 12 з гаком років своєї діяльності допомогли повернутися до нормального життя більш ніж 1000 залежних пацієнтів. Для кожної людини розробляється індивідуальна програма психологічної корекції з урахуванням його особистісних особливостей, що дозволяє гарантувати досягнення позитивних результатів лікування.

Послуги та пропозиції

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Пацієнтам і членам їх сім'ї надається повний спектр послуг, всебічна допомога, спрямована на подолання патологічних залежностей. Терапія здійснюється поетапно:

 • Перший крок - це робота з мотиваціями. Родичі знають, як складно буває переконати залежну людину в необхідності лікуватися. Краще довірити цю задачу професіоналам. За допомогою унікальної мотиваційної програми, використовуючи ряд перевірених технік та інструментів, фахівцям у 90% випадків вдається вмовити пацієнта добровільно пройти реабілітаційний курс.
 • Наступний етап - детоксикація, спрямована на подолання гострої абстиненції, впоратися з якою в домашніх умовах практично неможливо. Досвідчені наркологи допоможуть людині максимально швидко та безболісно позбутися від фізичної залежності, очистити організм, стабілізувати загальний стан.
 • Реабілітаційна програма - проводиться в умовах стаціонару, спрямована як на фізичне, так і психологічне відновлення пацієнтів. Реабілітанти отримують повну інформацію про свою хворобу, індивідуальні консультації, опановують техніками подолання залежності, навичками тверезого життя і вчаться застосовувати їх на практиці. При цьому їх постійно підтримують фахівці, роблять все можливе для посилення мотивацій. Стаціонарне лікування наркоманії та алкоголізму дозволяє отримати кращі результати завдяки можливості занурити пацієнта в здорове терапевтичне співтовариство, захистити від стресових факторів і спокус зовнішнього світу.
 • Програма підтримки, пропонована після завершення лікування, - допомагає колишній залежній людині подолати кризові ситуації, адаптуватися в соціумі, уникнути можливого зриву. Протягом року після виписки реабілітанти продовжують відвідувати тренінги та семінари, сеанси індивідуальної, колективної, сімейної психотерапії, займаються в групах взаємодопомоги.

Такий підхід дає можливість повністю позбутися залежності, увійти в стабільну ремісію, повернутися до нормального тверезого життя і реалізувати себе в ній.

Переваги лікування в центрі

Реабілітаційний центр «ХЕЛП»

Реабілітаційний центр «Хелп» має цілий ряд переваг, вигідно вирізняють їх серед інших спеціалізованих установ, що займаються лікуванням наркоманії та алкоголізму:

 • Високий рівень кваліфікації фахівців - з пацієнтами працюють професіонали, які мають відповідну освіту і достатній досвід.
 • Гарантована анонімність і відсутність постановки на облік.
 • Застосування виключно ефективних, перевірених методів лікування алкогольної, наркотичної залежності.
 • Сприяння в працевлаштуванні - всі пацієнти центру можуть розраховувати на допомогу у виборі професії, влаштування на гідну роботу, самореалізації.
 • Комфортні умови проживання та доброзичлива атмосфера - до кожного пацієнта фахівці відносяться як до особистості, яка потребує допомоги та психологічної корекції.
 • Відсутність релігійного аспекту.
 • Гарантія досягнення позитивного результату за умови проходження повного реабілітаційного курсу в стаціонарних умовах і дотримання всіх рекомендацій фахівців.
 • Широкий спектр пропонованих послуг.
 • Комплексна програма реабілітації, спрямована на фізичне, психологічне, особистісне відновлення людини.
 • Співпраця з наркологічними диспансерами, різного роду установами, організаціями, державними структурами.

Більш детальну інформацію можна отримати в телефонному режимі або ж на офіційному сайті центру.