Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Алкоголізм - важке захворювання, яке стосується не тільки залежного, але і його сім'ю. З придбанням «стажу» в залежного все більше змінюється свідомість. Відбувається повна підміна цінностей, і алкоголь в його житті починає займати перше місце. Якщо ця хвороба постукала в двері вашої родини, не варто зволікати, зверніться до професіоналів за допомогою. Наш центр знаходиться в місті Харків, і ми готові надати спеціалізовану допомогу при будь-яких стадіях алкоголізму.

Лікування алкоголізму в Реабілітаційному центрі Реванш плюс

Навіщо звертатися до фахівців?

Відповідь проста. В ході становлення залежності, алкоголь перестає бути вибором людини, отже «кинути» пити чи ні, не залежить від нього. Хворий стає заручником, і для його звільнення необхідна кваліфіковане втручання. Ми надамо кілька сучасних і перевірених методик лікування.

Що ми пропонуємо?

Лазер проти алкоголю

Лікування лазером

- це сучасна методика. Вона спрямована на вплив на біологічно активні точки. Це дієвій способ, який может не тільки провести тривале лікування. У нас ви можете отримати кодування лазером. У ході такого кодування у людини в свідомості стираються всі відчуття пов'язані з алкоголем.

Кодування і Лікування гіпнозом

Не варто боятися слова «гіпноз». Це не той випадок, де людину змушують, щось робити. Лікування алкогольної залежності гіпнозом - це процес впливу на свідомість пацієнта. Для проведення такої операції необхідний лікар високої кваліфікації. І в нашому центрі він є. Цей спосіб, як і попередній, не вимагає медикаментозного втручання, а значить не має побічних ефектів.

Вихід із запою

Вихід із запою в нашому центрі в місті Харків, пройде в комфортних стаціонарних умовах. Ми приймаємо пацієнтів у будь-якому стані. Після проходження процедур скасовують стан запою, ви можете вибрати подальший шлях. Ми запропонуємо вам найкращий спосіб лікування або кодування за вашим бажанням.

Не важливо, що ви виберете. Поступове лікування або кодування. Головне йти вперед до нового, світлого життя без алкоголю.

Вихід із запою

Поширені запитання

Виведення із запою проводиться медикаментозним шляхом. Пацієнту ставиться очищуюча крапельниця з індивідуально підібраними препаратами. Грамотна детоксикація не тільки виводить із запою, але й знімає ознаки похмільного синдрому, покращуючи фізичний і психоемоційний стан хворого. Провести цю процедуру можна і в домашніх умовах, запросивши нарколога додому.

Жіночий алкоголізм розвивається швидше та прогресує більш прискореними темпами, ніж чоловічий. Однак це не означає, що пацієнтці не можна допомогти. Комплексний терапевтичний курс, що включає в себе медикаментозне лікування і психологічну реабілітацію, при правильному підході дозволить вашій дружині повернутися до тверезого життя.

При тривалих запоях після постановки крапельниці стан пацієнта стабілізується. Однак процес повної детоксикації займає близько 2 тижнів. За цей час хворому знову може стати погано, і перебування в клініці дозволить гарантувати йому безпеку та своєчасне надання професійної допомоги.

Подібні експерименти загрожують важкою інтоксикацією, адже саме на цьому грунтується принцип дії даного роду препаратів. При комбінації з алкоголем вони викликають сильне отруєння, що формує у пацієнта відразу до спиртного. Однак практика показує, що багато алкоголіків продовжують пити й далі, що призводить до сумних наслідків. Крім того, при відсутності бажання самої людини лікуватися ніякі ліки не допоможуть досягти тривалої ремісії, а використовувати їх регулярно смертельно небезпечно. Не займайтеся самолікуванням! Зверніться за допомогою до професіоналів, які підкажуть, як правильно діяти та замотивують вашого чоловіка на проходження лікувального курсу.