Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Наркоманія, алкоголізм руйнують здоров'я і психіку людини, ведуть до деградації особистості. Повернутися до тверезого життя без професійного лікування практично нереально. Дуже важливо своєчасно помітити ознаки патологічної залежності у близької людини та звернутися до професіоналів. Кваліфіковану допомогу в боротьбі з алкоголізмом і наркоманією пропонує реабілітаційний центр «Шанс», який заслужив за роки своєї діяльності відмінну репутацію і безліч позитивних відгуків.

Що отримують пацієнти?

Пацієнтам пропонується професійна програма реабілітації, що включає в себе турботу, допомогу, отримання певного досвіду, підтримки, сприяння у формуванні здорових мотивацій. Саме це необхідно кожній людині на активному етапі лікування.

Протягом усього реабілітаційного курсу пацієнт і члени його сім'ї перебувають під наглядом, опікою висококваліфікованих фахівців (наркологів, психологів, психотерапевтів), готових завжди надати грамотну консультацію, надати необхідну професійну допомогу.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

У своїй роботі співробітники центру керуються такими принципами:

  • Виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Дотримання анонімності та суворої політики конфіденційності.
  • Шанобливе, доброзичливе ставлення до залежних, що дозволяє встановити необхідний для досягнення позитивних результатів лікування контакт між лікарем і пацієнтом.

Терапевтичний курс триває близько 4 місяців і більше в залежності від діагнозу, ступеня тяжкості захворювання, рівня мотивацій людини та інших особливостей конкретного клінічного випадку.

Після цього проводиться лікування в умовах денного стаціонару, тривалість якого становить від 2 місяців. У цей період реабілітанти активно працюють з психологом, відвідують різні семінари і тренінги, сеанси сімейної та колективної психотерапії, займаються у групах взаємодопомоги.

Фахівці гарантують кожному пацієнту активну підтримку та допомогу в соціальній адаптації, освоєнні навичок тверезого життя. У цей процес активно втягується і близьке оточення реабілітантів, з якими проводяться індивідуальні бесіди, освітні заходи.

Реабілітаційний центр «Шанс»

Результатом стає не тільки подолання алкогольної або наркотичної залежності, а й кардинальну зміну життя людини, яка звернулася за допомогою, в кращу сторону. Випускники центру успішно відновлюють сімейні відносини, знаходять нові цілі, здобувають освіту, влаштовуються на хорошу роботу та стають гідними, повноцінними членами суспільства.

Як проходить лікування?

Лікування наркоманії та алкоголізму базується на принципах програми «12 кроків», відомої у всьому світі як найкращий метод реабілітації людей, які страждають різними формами залежності. Дана методика включає в себе цілий комплекс технік, заходів, що сприяють усвідомленому, плавному відновленню і подолання патологічної залежності.

Програма «12 кроків» дає максимально виражений позитивний результат у комплексі з тренінгами особистісного росту, сеансами індивідуального психоаналізу, сімейної та колективної психотерапією, тілесно-орієнтованої терапією і рядом інших методів лікування, що застосовуються фахівцями центру. Всі способи підбираються з урахуванням діагнозу, особливостей пацієнта.

Перебуваючи в стаціонарі, людина може не замислюватися про вирішення побутових питань, оскільки для реабілітантів створені комфортні умови проживання. Досвідчені та дбайливі фахівці готові завжди надати допомогу і підтримку, які особливо необхідні на перших етапах лікування.

Реабілітація проводиться в умовах дружньої, сімейної атмосфери, здорового терапевтичної спільноти, що вкрай важливо для психологічного, особистісного відновлення людини, формування правильних мотивацій і зміцнення в них.

Співробітники реабілітаційного центру «Шанс» твердо впевнені в тому, що почати боротьбу з патологічною залежністю ніколи не пізно. Фахівці надають допомогу пацієнтам незалежно від діагнозу та стадії розвитку патологічного процесу. І, як показала практика, це дає виражений позитивний результат. Шанс почати нове, тверезе, щасливе життя є у кожного.