Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Реабілітація необхідний процес для повного лікування наркоманів від залежності. Наш центр, що розташований в місті Харків, запропонує якісне лікування «від А до Я».

Чому реабілітація так необхідна. Лікування наркоманів - це не тільки детоксикація організму. Звільнивши організм від шкідливих речовин, необхідно провести звільнення свідомості. Зіштовхнувшись з проблемою наркоманії, необхідно розуміти, що це не стільки фізіологічна потреба, скільки психологічна.

Реабілітаційний центр Реванш плюс

Процес реабілітації

Кажуть, що колишніх наркоманів не буває. Реабілітаційний центр щодня спростовує це твердження. Пройшовши фізіологічне лікування, професійна команда психологів і психотерапевтом береться за «лагодження» психічного стану наркоманів. Для цього використовується три основні кроки до успіху:

  1. Насамперед, психологи допомагають розібратися в причинах проблеми, знайти способи вирішити проблему, яка привела до залежності без використання заборонених речовин.
  2. Соціалізація. Це дуже важливий момент, для наркозалежних, який допомагає знайти однодумців в боротьбі і задатися загальною метою. Для цього, проводять групові заняття, де професіонал дає правильні установки.
  3. Підтримка на кінцевому етапі реабілітації. Центр допомагає не просто вилікуватися, а й знайти своє місце в житті наркозалежним.

Центр реабілітації залежних у Харкові

У процесі позбавлення від залежності, головне почати, та звернутися до фахівців. Не варто соромитися цієї проблеми. Якщо, ви або ваша близька людина зіштовхнулися з цією недугою, зверніться в наш центр у місті Харків. Ми не покинемо в біді. Зв'яжіться з нами та отримаєте першу допомогу вже сьогодні. Ми дамо повну консультацію, яка буде включати: розрахунок терміну реабілітації, яка ціна лікування, які шляхи треба буде пройти.

Пам'ятайте, що ціна, яку ви можете заплатити за туманну надію, що все само - собою пройде, це ціна життя, вашого життя.