Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Пройти комплексне, анонімне лікування віх видів патологічних залежностей з подальшою допомогою у соціальній адаптації в Чугуєві пропонує реабілітаційний центр «Реванш+». Досвідчені фахівці, застосовуючи найбільш інноваційні методики, допоможуть людині назавжди позбутися від хвороби та повернутися до повноцінного, здорового життя.

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркотичної залежності

Основні етапи лікування:

  • Очищення. Терапія наркотичної залежності починається з проведення детоксикації. За допомогою спеціальних крапельниць організм пацієнта очищається від залишків штучних допінгів, токсичних речовин. Програма Детокс дозволяє усунути болісні симптоми наркотичної ломки, нормалізувати стан хворого (як фізичне, так і психоемоційний), придушити тягу до вживання наркотиків.

  • Мотивація і психокорекція. Далі з пацієнтом проводяться мотиваційні бесіди, що дозволяють сформувати правильні мотивації і налаштуватися на активну боротьбу з патологією. Лікування наркотичної залежності проходить в стаціонарних умовах, згідно з принципами відомої в усьому світі програми «12 кроків». Для підвищення результативності реабілітаційного курсу фахівці центру доповнюють цю методику елементами арт-терапії, сеансами сімейного системного психоаналізу, трудо- і Гештальт-терапією.

  • Ресоціалізація. Закріпити досягнуті результати і підготувати колишнього наркозалежного людини до повернення у звичне середовище допомагає програма соціальної адаптації, що включає в себе курс базового соціального освіти, індивідуальні заняття з психологом, проведення різного роду лекцій, тренінгів та майстер-класів.

Лікування алкогольної залежності

При алкогольної залежності пацієнту в першу чергу надається грамотна медична допомога. Проводяться процедури, спрямовані на виведення з запійних станів, зняття похмільного синдрому, відновлення нормального стану і функціонування організму. При необхідності здійснюється лікування «білої гарячки», алкогольної інтоксикації.

Дуже добре в лікуванні алкоголізму зарекомендувало себе кодування за методом Довженка. Дана методика дає стабільні, позитивні результати без занурення пацієнта в гіпотонічній стан і застосування небезпечних для здоров'я медикаментозних препаратів.

Однак для досягнення належного ефекту потрібно усвідомлене бажання самого хворого кинути пити і дотримання тверезості протягом хоча б кількох днів. Тому перед кодуванням рекомендується проведення процедури детоксикації і робота над мотиваціями пацієнта.

Комплексне лікування алкогольної залежності, так само, як і наркоманії, вимагає повноцінного курсу психологічної реабілітації за принципами програми «12 кроків» в умовах госпіталізації з подальшою ресоциализацией і сприянням в соціальній адаптації.

Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Подолання ігрової залежності - це в першу чергу грамотна психотерапія. На перших етапах фахівець займається з пацієнтом індивідуально, з'ясовуючи чинники, що спровокували розвиток захворювання, визначаючи оптимальні способи їх усунення, допомагаючи людині сформувати правильні, здорові мотивації.

На наступному етапі починається безпосередня психологічна реабілітація, яка також проводиться за принципами програми «12 кроків», розведеної елементами інших ефективних психотерапевтичних методик. Лікування ігроманії направлено на особистісну перебудову пацієнта, розширення кола його інтересів, усунення супутніх розладів невротичного і психологічного характеру.

Життя після лікування

Після закінчення реабілітаційного курсу людина повертається додому в звичне оточення і середовище проживання. Оскільки психіка реабілітанта ще не цілком стійка, зіткнувшись із спокусами зовнішнього світу, реальними життєвими проблемами, залишившись без підтримки та контролю фахівців, він у будь-який момент може зірватися.

Уникнути рецидиву дозволяє терапевтичне супровід і програма ресоціалізації, що сприяють швидкої і комфортної адаптації випускника в суспільстві. Крім психологічної підтримки підопічні центру можуть завжди розраховувати на допомогу у вирішенні таких реальних проблем, як відновлення сімейних відносин, отримання освіти, підвищення рівня кваліфікації або зміна професії, працевлаштування.

Практика показує, що грамотна ресоціалізація і забезпечення терапевтичного супроводу допомагають людині максимально швидко налагодити своє життя і зводять ймовірність можливого рецидиву до нульових показників. Пройти анонімне лікування ігроманії, наркоманії або ж алкоголізму в Чугуєві завжди можна звернувшись за допомогою в реабілітаційний центр «Реванш +».

Поширені запитання

Так, наш центр надає таку послугу, як примусове лікування наркоманії та алкоголізму, яка полягає в застосуванні методу інтервенції, проведенні бесід, спрямованих на виведення пацієнта зі стадії заперечення, формування здорових мотивацій та усвідомлене бажання позбутися від патологічної залежності.

На жаль, вдома можливо лише застосування короткострокових методів лікування алкоголізму (детоксикація, кодування, виведення з запою, зняття похмільного синдрому). Для остаточного ж одужання буде потрібно повноцінна психологічна реабілітація в умовах госпіталізації.

Тривалість реабілітаційного курсу, так само як і його вартість, визначається в індивідуальному порядку та залежить від таких факторів, як стажу наркотичної залежності, характер вживаних речовин, загальний стан здоров'я пацієнта, ступінь його мотивацій, наявність можливих супутніх ускладнень.