Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Сучасне, анонімне, ефективне лікування наркоманії та алкоголізму пропонує людям, які зіштовхнулися з проблемою патологічних залежностей, наркологічний центр «Авіценна». За 25 з гаком років своєї діяльності приватний лікувальний заклад повернув до нормального, тверезого життя величезна кількість залежних пацієнтів. Фахівці обов'язково зможуть допомогти та вашій близькій людині, що потрапила в біду. Все, що для цього потрібно, просто звернутися за консультацією і дізнатися, з чого починати лікування.

Що робити, якщо хворий відмовляється від лікування?

На жаль, більшість наркоманів і алкоголіків знаходяться в стадії заперечення, не бачать своєї проблеми, відмовляються лікуватися. На початкових етапах допомогти залежній людині можуть тільки його близькі люди. Для початку варто зателефонувати в центр і проконсультуватися з фахівцями, як правильно вести себе з пацієнтом, яким чином умовити його пройти лікування.

Якщо вирішити проблему власними силами не вдається, можна запросити наркологів та психологів додому. Фахівці нададуть пацієнту необхідну медичну допомогу, стабілізують його фізичний і психоемоційний стан, після чого проведуть професійну мотивуючу бесіду, яка дозволить людині оцінити серйозність проблеми, її наслідки та добровільно погодитися на проходження комплексного лікування.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Родичам хворого дуже важливо проявляти твердість і наполегливість, не вірити його обіцянкам і запевненням самостійно кинути пити або вживати наркотики. Практика показує, що подолати навіть хімічну залежність без професійної допомоги неможливо. Чим раніше буде розпочато лікування, тим більше шансів на швидке досягнення позитивних результатів і повне одужання. А найголовніше - своєчасна реабілітація допоможе уникнути ряду небезпечних наслідків для здоров'я і психіки пацієнта.

Лікування патологічних залежностей і його специфіка

Наркологічний центр «Авіценна»

Лікування проводиться за індивідуальною програмою, яка розробляється фахівцями з урахуванням ступеня тяжкості захворювання, стажу залежності, особливостей організму конкретної людини. Пацієнтам надаються такі види наркологічної допомоги:

 • комплексна діагностика;
 • очищення організму від штучних допінгів, шлаків, токсичних речовин за допомогою самих інноваційних і швидкодіючих методик;
 • зняття стану наркотичної ломки;
 • виведення з запою;
 • відновлення за допомогою медикаментозної терапії;
 • корекція поведінкової моделі;
 • комплексна психіатрична допомога;
 • психологічна реабілітація в умовах ізоляції;
 • терапевтичне блокування.

У своїй роботі фахівці застосовують найефективніші та дієві психотерапевтичні методики, медикаментозні препарати, проводять підшивку та кодування, що дозволяють закріпити результати лікування. Індивідуальний підхід гарантує досягнення позитивного ефекту та абсолютну безпеку для пацієнта.

Програма реабілітації при наркоманії та алкоголізмі

Ефективна реабілітація при боротьбі з патологічними залежностями передбачає проведення комплексної, поетапної програми. Терапевтичний курс поділяється на кілька основних стадій:

 • Детоксикація - очищення та організму від залишків штучних допінгів, усунення гострого абстинентного синдрому, придушення хімічної залежності.
 • Надання психологічної допомоги, що включає в себе як психотерапію, так і застосування антидепресантів, стабілізуючих психоемоційний стан хворого та дозволяють уникнути зриву на перших етапах лікування.
 • Блокуючий етап - застосування сучасних препаратів, дія яких спрямована на придушення залежності, тривала відмова від вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин.

Лікування проводиться в стаціонарних умовах під наглядом досвідчених фахівців. При цьому кожному пацієнтові гарантуються доброзичливе та шанобливе ставлення, комфортне середовище проживання, суворе дотримання політики конфіденційності. Якщо ви хочете допомогти близькій людині повернутися до тверезого життя і перемогти хворобу, варто довіритися професіоналам і зателефонувати в наркологічний центр «Авіценна».