Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Всупереч широко поширеній думці, куріння марихуани провокує розвиток важкої залежності та завдає серйозної шкоди організму людини. Наслідки можуть бути жахливими - аж до летального результату. Пройти анонімне, професійне лікування від куріння марихуани можна, звернувшись за допомогою до реабілітаційного центру «Реванш+».

Чим небезпечна марихуана для організму?

Чим небезпечна марихуана для організму?

Куріння марихуани, особливо протягом тривалого часу, вражає:

  • головний мозок;
  • центральну нервову систему;
  • бронхи;
  • легкі;
  • печінку;
  • імунну систему.

Негативно впливає травичка на органи сечостатевої системи. Представники сильної статі, які мають даного роду залежність, часто страждають від імпотенції, безпліддя, еректильної дисфункції.

Коли необхідна допомога фахівців?

Часто близьке оточення людини, яка періодично вживає травичку, не може точно визначити наявність патологічної залежності, що вимагає професійного лікування. Вживати серйозні заходи необхідно в тому випадку, коли пацієнт вживає марихуану щодня, а іноді й по кілька разів протягом доби. Багато людей пробували травичку або гашиш 1-2 рази в своєму житті. Такі експерименти не несуть особливої ​​шкоди здоров'ю. Якщо ж у людини починає розвиватися хронічна залежність, без втручання лікарів не обійтися.

Слід враховувати той факт, що марихуана може по-різному впливати на організм пацієнта, і наслідки іноді виявляються після закінчення тривалого часу. У деяких людей вже після першого вживання починаються приступи сильного запаморочення, зміна свідомості, виникають галюцинації. Причому ефект може тривати протягом декількох годин.

Іншим же для розслаблення та отримання задоволення потрібні значно більші дози марихуани. Звикання розвивається непомітно. Людина постійно збільшує дозу, при цьому не відчуваючи розслаблення, почуття ейфорії, що призводить до небезпечної для здоров'я і життя передозуванні.

Настає такий момент, коли людина може відпочивати, працювати, відчувати позитивні емоції, справлятися зі своїми повсякденними завданнями виключно під дією марихуани. Саме в таких ситуаціях пацієнтові потрібна термінова, професійна наркологічна допомога.

В іншому випадку хвороба прогресує. Через час хворий втрачає цікавість до всього, за винятком пошуку нової дози наркотику. Виявляються такі симптоми, як загальмованість, порушення пам'яті, розлади сну, психоемоційна нестабільність. Допомогти пацієнту зможуть тільки в наркоклініці, надавши комплексне, медичне та психологічне лікування.

Ефективне лікування від куріння марихуани та його особливості

Ефективне лікування від куріння марихуани та його особливості

Лікування від куріння травички в Харкові в реабілітаційному центрі «Реванш +» починається з детоксикації організму. Крім цього, з пацієнтом працюють психологи, допомагаючи йому виявити причини розвитку залежності та знайти ефективні методи їх усунення. Велика увага приділяється роботі з мотиваціями. Важливо, щоб пацієнт усвідомлено прийняв рішення про відмову від куріння марихуани - це буде першим кроком до одужання, початку тверезою, здорового життя.

Терапія при залежності від куріння травички включає в себе медичну допомогу, психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію. Процес лікування може зайняти від декількох місяців до півроку. Пройшовши всі стадії реабілітаційного курсу, пацієнт назавжди позбавиться від патологічної залежності.