Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Надання наркологічної допомоги - це не тільки екстрені заходи, спрямовані на зняття абстинентного синдрому, наслідків передозування або інтоксикації. Лікарі - психологи та наркологи, проводять комплексну роботу, що сприяє подоланню патологічної залежності, відновлення фізичного та психологічного здоров'я хворого. Кваліфіковану наркологічну допомогу на анонімних умовах пропонує реабілітаційний центр «Реванш+».

Що включає в себе наркологічна допомога?

Що включає в себе наркологічна допомога?

Перша міра термінової наркологічної допомоги - це проведення детоксикації. Програма Детокс дозволяє очистити кров пацієнта від залишків наркотику, етилового спирту, токсинів, зняти симптоматику, характерну для абстинентного синдрому. При передозуванні або тяжкій формі отруєння відсутність своєчасної, грамотної детоксикації може призвести до загибелі хворого.

Для надання екстреної медичної допомоги людині, що знаходиться під дією наркотиків або в стані сильного алкогольного сп'яніння, можна запросити фахівців до себе додому в будь-який час доби. Після стабілізації фізичного та психоемоційного стану хворого госпіталізують. У клініці пацієнт знаходиться під постійним наглядом лікарів, які здатні надати йому своєчасну допомогу в разі погіршення стану.

Крім того, арсенал засобів і методів лікування в стаціонарних умовах значно ширше. Не варто побоюватися госпіталізації, оскільки сучасні приватні наркоцентром не ставлять пацієнтів на облік, гарантуючи кожному суворе дотримання політики конфіденційності. Медичний персонал ставиться до хворих шанобливо та доброзичливо. Про прояви фізичного або психологічного насильства не може йти й мови.

Для реабілітантів створюються максимально комфортні умови проживання, що включають в себе розпорядок дня, заняття спортом, правильно збалансоване, здорове харчування.

Психологічна допомога для наркозалежних пацієнтів

Наркозалежні люди потребують не тільки в медичній, а й психологічної допомоги. Виключно комплексне лікування, що включає в себе детоксикацію і психологічну реабілітацію, дає стабільний, позитивний результат і стійку ремісію.

Недостатньо просто зняти ознаки наркотичної ломки та придушити фізичну залежність від штучних допінгів. Важливо розібратися, які причини спровокували розвиток наркоманії в конкретному випадку, та знайти ефективні методи їх усунення. У цьому полягає завдання психологів і психотерапевтів.

Наркологічна допомога в домашніх умовах обмежується детоксикацією і нормалізацією фізичного стану пацієнта. Подальша реабілітація обов'язково повинна проходити в клініці під контролем фахівців.

Наркозалежні люди - психоемоційно нестабільні та схильні до численних спокус, негативному впливу оточення. Перебування в клініці дозволяє тимчасово ізолювати людини від зовнішнього середовища, занурити його в здорове суспільство, яке сприяє прискореному відновленню, формуванню здорових мотивацій. Крім того, коли пацієнт перебуває в стаціонарі, ймовірність придбання і вживання наркотиків повністю виключена.

Екстрена наркологічна допомога

Екстрена наркологічна допомога

Медична та психологічна допомога може знадобитися наркозалежному в будь-який момент. Співробітники реабілітаційного центру «Реванш+» у Харкові працюють з пацієнтами цілодобово, без вихідних і святкових днів.

Зіткнувшись з такою проблемою, як наркоманія в родині, не варто втрачати час і намагатися допомогти близькій людині самостійно. Краще відразу звертатися до професіоналів, які зможуть назавжди вилікувати пацієнта від наркотичної залежності.