Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Харків - прекрасне місто, з красивими парками, широкими можливостями та чарівними заходами. На жаль, не всі жителі можуть оцінити Харків, так як їх свідомість зламано наркотиками. Наркоманія - хвороба, яка приходить несподівано та часто з першого разу вживання злісної речовини. Якщо ви або ваша близька людина стала одна з них, зверніться до спеціалізованого центру.

Лікування наркоманії в місті Харків

Реабілітаційний центр Реванш плюс

- це наша місія і спеціалізація. У нас є все для проведення реабілітації найскладніших пацієнтів зі «стажем» вживання наркотиків. Наш центр, обладнаний всім необхідним. Кожен наш фахівець-нарколог профі своєї справи. При першому зверненні ви отримаєте повну консультацію, становлення діагнозу. Ми запропонуємо вам програму лікування, яка буде необхідна саме вам.

Реабілітація. Як вона проходить

Лікування наркоманії складається з декількох етапів:Лікування наркоманії в Харківській області

Насамперед наш лікар нарколог очистить організм залежної людини від наркотичних речовин. Вводяться необхідні вітаміни, в екстрених випадках хворого позбавляють від конвульсій та інших супроводжуючих симптомів. Далі підключаться інші лікарі різних напрямків, які проведуть повну реабілітацію наркомана. Реабілітація найбільший місткий етап, який просто необхідний. Якщо зупинитися на виведення наркотиків з організму, надалі, можна зіштовхнутися з рецидивом, так як очищений організм не можна прирівнювати до очищеного свідомості. Для початку ми допоможемо усвідомити суть проблеми, так як усвідомлення - перший крок до боротьби. Знайти першопричину, і боротися з нею не йдучи в світ наркотиків. Результатом буде оновлена свідомість, підвищення фізичних показників і повне позбавлення від залежності.

Наш центр докладе всіх зусиль для адаптації людини в нове життя, його соціалізації та зміни відчуття себе. У підсумку, вже колишній наркоман, зможе знайти роботу, побудувати кар'єру й створити сім'ю.
Наш центр у Харкові подбає про кожного, хто постукає до нас зі своєю бідою. У нас ви отримаєте висококваліфіковану допомогу, індивідуальний підхід. Ми навчимо вас, як жити далі. Як отримувати радість від простих речей, які оточують нас кожен день. Єдина ваша задача, це бути досить сильними для того що б поділитися своєю проблемою, знати що ви не одні, і що нічого ще не втрачено.

Ми ніколи не засудимо й завжди протягнемо руку допомоги!

Наркоманія. Реабілітаційний центр. Харків

 

Поширені запитання

У нас працюють професіонали, які застосовують всесвітньо відомі методики лікування наркотичної залежності та мають багаторічний досвід успішної роботи. Кожному пацієнту гарантовані анонімність та індивідуальний підхід, що дозволяє досягати позитивних результатів навіть у найважчих випадках.

Спочатку ми проводимо діагностику та розробляємо для пацієнта індивідуальний терапевтичний курс. У цілому програма лікування складається з наступних етапів: очищення організму (детоксикація), психологічна реабілітація, ресоціалізація. Після виписки реабілітантів надається допомога в соціальній адаптації, терапевтичний супровід.

Дійсно тривалість терапевтичного курсу при наркоманії визначається індивідуально для кожного пацієнта. І навіть після особистої консультації, проведення комплексної діагностики фахівець може назвати лише орієнтовні терміни реабілітації. Тривалість лікування залежить від вікової категорії хворого, його загального стану здоров'я, тривалості й характеру вживаних речовин, а найголовніше - від внутрішнього налаштування, мотивацій, індивідуальних психологічних особливостей людини.

Наш реабілітаційний центр тісно співпрацює з близьким оточенням реабілітантів, оскільки від нього багато в чому залежать результати лікування і тривалість ремісії. Допомога родичам пацієнтів у першу чергу полягає в лікуванні співзалежності, небезпечної як для самої людини, так і колишнього наркомана. Крім того, близьке оточення реабілітантів нашого центру завжди може розраховувати на психологічну та моральну підтримку, надання індивідуальних професійних порад і консультацій.