Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків» - це унікальна організація, яка професійно займається лікуванням наркоманії та алкоголізму. Кваліфіковані фахівці, використовуючи авторську програму, успішно мотивують залежних людей до одужання, допомагають подолати фізичну та психологічну залежність, усунути причини захворювання і навчитися самостійно управляти власним життям.

Особливості та специфіка роботи центру

Головною особливістю є спрямованість центру. Фахівці працюють не з наслідками, що проявляються у вигляді вживання алкоголю, наркотичних речовин, а з причинами, що породили проблему. Робота ведеться над тим, щоб встановити, чому людина почала приймати штучні допінги, що призвело до розвитку залежності, а потім усунути провокуючі фактори.

Результатом стає виключення потреби пацієнта в подальшому вживанні алкоголю або наркотиків, а це запорука подолання захворювання, досягнення довгострокової та стабільної ремісії. Психологи центру, застосовуючи ряд авторських методик, вміють сформувати у залежної людини правильні мотивації, усвідомлене бажання змінити своє життя на краще. Поступово пацієнт розбирається в собі, вчиться свідомого управління власним життям.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Крім психологічної підтримки, залежні люди отримують і медичну допомогу. Проживання в умовах, оптимальних для роботи над собою, в унікальному середовищі та здоровому терапевтичному співтоваристві також грає важливу роль у прискореному відновленні. Не залишають фахівці центру своїх підопічних і після виписки, забезпечуючи їм потужну психологічну підтримку на всіх етапах соціалізації, допомагаючи у вирішенні сімейних проблем, навчанні, отриманні освіти, пошуку роботи, працевлаштування.

Реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків»

Як проходить реабілітація

Лікування наркоманії та алкогольної залежності проводиться за унікальною авторською програмою, поділеною на кілька послідовних етапів:

  • Відновлення фізичного здоров'я, детоксикація організму, адаптація до нових умов проживання.
  • Діагностика, яка включає в себе роботу з особистісними якостями, мотиваціями, захисними механізмами пацієнта, внутрішньоособистими та міжособистісними конфліктами.
  • Психологічна корекція, що включає себе індивідуальну та колективну психотерапію, арт-терапію, сеанси сімейного системного психоаналізу, заняття за програмою «Розвиток особистості», спрямованої на відновлення особистісних якостей і здорової системи життєвих цінностей. Пацієнти працюють з психологами та соціальними педагогами, займаються саморозвитком, творчістю, йогою, гімнастикою.
  • Соціалізація - набуття навичок тверезого життя, допомога в соціальній адаптації після повернення в звичне середовище. Готувати людини до адаптації в суспільстві починають ще під час його перебування в центрі. Реабілітанти здійснюють поїздки додому, відвідують культурні заходи, беруть участь у волонтерській діяльності. Після виписки продовжують безкоштовні заняття в анонімних групах взаємодопомоги.

Лікування проходить в комфортних для людини умовах, у затишному заміському котеджі, оснащеному всім необхідним. Програма проживання включає в себе здорове, правильно збалансоване та різноманітне харчування, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі, організацію розвиваючого та захоплюючого дозвілля.

Дуже важливо і те, що фахівці до кожного реабілітанта шукають індивідуальний підхід, проявляють щиру увагу, турботу, співчуття, допомагають подолати кризові моменти та налаштуватися на досягнення позитивного результату.

Які послуги надаються?

Пацієнтам доступні:

  • безкоштовні професійні консультації;
  • примусове лікування наркоманії, алкоголізму за допомогою методу інтервенції;
  • екстрена наркологічна допомога (зняття ломки, виведення з запою);
  • кодування;
  • лікування співзалежності, психологічна допомога сім'ї реабілітанта.

Реабілітаційний центр «Матері проти наркотиків» - це унікальна можливість для кожної людини, яка страждає на алкоголізм чи наркоманію, назавжди перемогти хворобу та змінити життя на краще.