Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Повністю вилікуватися від наркоманії або алкоголізму, повністю змінивши своє життя на краще, - цілком реальне завдання. Саме таким принципом керуються у своїй роботі співробітники центру «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Щороку сотні людей за допомогою фахівців центру долають патологічну залежність, знаходять навички тверезого життя, стають повноцінними членами суспільства. На шляху до одужання - всього лише один телефонний дзвінок.

З чого починається лікування?

Перший і найскладніший етап - вмовити залежної людини лікуватися. Більшість наркоманів та алкоголіків категорично заперечують наявність проблеми, запевняють, що самі зможуть покінчити з вживанням штучних допінгів, як тільки цього захочуть.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Найкраще, що можуть зробити в такій ситуації родичі, - це звернутися до професіоналів. Досвідчені фахівці проведуть з пацієнтом мотивуючі бесіди та зуміють переконати його в необхідності початку лікування до настання катастрофічних, незворотних наслідків. Метод інтервенції дає відмінні результати, коли людина, що потребує професійної допомоги, навідріз відмовляється від неї.

Практика показує, що більшість залежних людей значно легше погоджуються на госпіталізацію, детально дізнавшись про застосовувані методи лікування, умови проживання в центрі, аж ніяк не нагадують лікарняні, а також отримавши гарантію суворої анонімності та відсутність постановки на облік.

Реабілітаційний центр «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»

Лікування наркоманії та алкоголізму

Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму представляє собою комплексну програму, розділену на кілька основних етапів:

  • Детоксикація - зняття наркотичної ломки, виведення з запою, усунення наслідків вживання штучних допінгів. Програма Детокс проводиться у стаціонарних умовах під наглядом нарколога. Методи детоксикації підбираються фахівцем за індивідуальною схемою.
  • Психологічна та соціальна реабілітація - комплексний курс, спрямований на подолання психологічної залежності від алкоголю і наркотиків, досягнення стабільного, тверезого стану, набуття навичок нового життя. У цьому період з реабілітантами активно працюють психологи, фахівці аддикції, психотерапевти. В ході лікування застосовуються такі методики, як арт-, НЛП- і Гештальт-терапія, заняття в групах взаємодопомоги. Проводяться різні лекції, тренінги, сеанси колективної і сімейної психотерапії. У результаті пацієнти навчаються життя без штучних допінгів, долаючи стресовий фактор за допомогою нових захоплень, спілкування, спорту, праці.
  • Соціальна адаптація - важливий етап, необхідний для закріплення досягнутих результатів лікування, подолання можливого зриву після повернення у звичне середовище, оволодіння навичками соціальної діяльності.

Фахівці центру підтримують своїх підопічних і їх родичів, допомагають їм у вирішенні низки проблем, що виникають після виписки. В результаті колишня залежна людина вчиться долати життєві труднощі, не вдаючись до спиртного та наркотичних речовин, успішно адаптується в нових для себе умовах тверезості та повертається в соціум.

Результати лікування

Численні відгуки колишніх залежних свідчать про те, що після завершення реабілітаційного курсу й програми ресоціалізації у них починається нове життя. Більшість випускників центру назавжди відмовилися від вживання штучних допінгів, створили щасливі родини, отримали освіту, влаштувалися на гідну роботу, змогли реалізувати свій особистісний потенціал. Анонімне лікування і програма підтримки після виписки з єдиного центру полегшують процес соціальної адаптації та зводять ймовірність можливого рецидиву до нульових показників.

Щоб отримати безкоштовну індивідуальну консультацію, домовитися про госпіталізацію пацієнта, викликати наркологів та психологів додому, докладніше дізнатися про методи лікування наркоманії та алкоголізму, потрібно просто зателефонувати до відділення «Міжнародної антинаркотичної Асоціації». Якщо ви або ваша близька людина зіштовхнулася з проблемою патологічної залежності, то не зволікайте, а звертайтеся за допомогою до справжніх професіоналів.