Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Реабілітаційний центр «Твоя перемога» пропонує комплексну допомогу в боротьбі з наркоманією та алкоголізмом. Фахівці допомагають пацієнту подолати не тільки хімічну, але й психологічну залежність від штучних допінгів, що гарантує стабільну, довгострокову ремісію без ризиків рецидиву.

Основи ефективного лікування наркоманії та алкоголізму

Робота центру будується на зцілення свідомості та психіки людини, що страждає патологічною залежністю. На перших етапах терапевтичного курсу пацієнти отримують грамотну медичну допомогу, спрямовану на купірування гострої абстиненції, очищення та відновлення організму, усунення хімічної залежності. Основний же акцент робиться на психологічної реабілітації, оскільки доведено, що наркоманія, так само як і алкоголізм, є захворюваннями психосоматичними, спровокованими психічними розладами.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Фахівці приділяють велику увагу формуванню у пацієнта стійких здорових мотивацій, допомагають йому розібратися в причинах, які спровокували розвиток залежності, та знайти оптимальні способи усунення негативних чинників. Такий підхід дозволяє мінімізувати ймовірність можливого рецидиву, оскільки людина буде знати, над якими життєвими аспектами йому слід працювати, щоб не повернутися до життя в «дурмані».

Крім того, для ефективного лікування наркоманії та алкоголізму потрібна обов'язкова госпіталізація. Перебування в стаціонарі ізолює нестабільного психологічно хворого від звичного оточення і спокус зовнішнього світу, занурює його в здорове терапевтичне середовище. Важливо, що при цьому реабілітантами забезпечуються гідні умови проживання, шанобливе та доброзичливе ставлення. Пацієнти можуть не хвилюватися про суспільного розголосу, оскільки реабілітація проводиться анонімно без постановки на облік і розголошення особистих даних.

Послуги центру

Пацієнтам центру надається комплекс послуг, спрямованих на подолання патологічних залежностей:

 • Лікування наркоманії та алкоголізму в стаціонарних умовах.
 • Проведення детоксикації.
 • Виведення з запійних станів.
 • Зняття абстинентного синдрому.
 • Примусове лікування алкогольної та наркотичної залежності за допомогою методу інтервенції (проведення мотиваційних бесід).
 • Надання безкоштовних телефонних консультацій фахівцями з питань хімічної залежності.
 • Реабілітація пацієнтів, які страждають на різні форми патологічних залежностей.
 • Лікування співзалежності, групи психологічної підтримки членів сім'ї реабілітантів.
 • Індивідуальні консультації кваліфікованого нарколога.
 • Ресоціалізація - підготовка залежної людини до повернення в соціум.
 • Допомога в соціальній адаптації залежних людей.
 • Надання психологічної і соціальної підтримки реабілітантами після завершення лікувального курсу.

Реабілітаційний центр «Твоя перемога»

Лікування носить комплексний та поетапний характер, який забезпечує плавне одужання, усвідомлену відмову від штучних допінгів.

Основні методи реабілітації залежних пацієнтів

Медикаментозне лікування застосовується лише на першому етапі лікування, в період боротьби з абстинентним синдром. Подальша реабілітація проводиться за допомогою ефективних психотерапевтичних методик:

 • Мотиваційні програми - допомагають людині повірити в свої сили, сформувати міцні стійкі мотивації до подолання залежності.
 • Тренінги особистісного розвитку - розширюють кругозір, підвищують рівень освіти та самооцінку, дають можливість отримати ряд корисних знань і навичок.
 • Психологічні тренінги (колективні та індивідуальні) - сприяють відновленню психічного здоров'я, виявлення та усунення чинників, що спровокували розвиток залежності.
 • Заняття в групах взаємодопомоги - забезпечують моральну та психологічну підтримку реабілітантів.
 • Методи арт-, кінезіо-, емоційно-стресової та анімалтерапіі - допомагають зняти стрес, виплеснутися свої емоції.

Пройшовши повний курс лікування в центрі «Твоя перемога», пацієнт гарантовано увійде в стан стабільної ремісії, підвищить якість свого життя і зможе назавжди подолати згубну залежність.