Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Пройти професійне лікування наркоманії та алкоголізму можна в приватній наркологічній клініці «Допомога». Кваліфіковані наркологи та психологи, які працюють за кращими методикам, щорічно дають можливість величезній кількості залежних людей подолати хворобу та почати нове життя. Професіоналізм, анонімність й індивідуальний підхід гарантовані кожному, хто звернеться у клініку.

Особливості лікування

Лікування наркоманії та алкоголізму здійснюється у комфортних умовах під наглядом досвідчених фахівців. Програма реабілітації залежних пацієнтів включає в себе наступні етапи:

 • Детоксикація (біологічна, медикаментозна) - усуває тягу до вживання штучних допінгів, стабілізує фізичний стан хворого.
 • Інтервенція - робота з мотиваціями пацієнта. Проведення бесід, спрямованих на те, щоб допомогти залежній людині вийти зі стадії заперечення і сформувати свідоме бажання вилікуватися, позбутися своєї проблеми та повернутися до повноцінного, нормального життя.
 • Реабілітація - основний етап, під час якого фахівці допомагають пацієнту подолати патологічну залежність, відновити фізичне та психологічне здоров'я.
 • Соціалізація - відновлення втрачених навичок, міжособистісних зв'язків, якостей особистості. Сприяння комфортної та успішної соціальної адаптації. Допомога реабілітантами у формуванні нових цілей.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Завдання фахівців полягає в тому, щоб після завершення реабілітаційного курсу людина повністю позбувся згубної залежності, влився в соціум, навчився вирішувати виникаючі перед ним проблеми, не вдаючись до вживання алкоголю або наркотичних речовин. Велика увага приділяється профілактиці можливих рецидивів, тому навіть після виписки, завершення лікування пацієнти можуть розраховувати на подальшу допомогу, підтримку з боку фахівців.

Методи лікування

Наркологічна клініка «Допомога»

Для боротьби з алкогольною та наркотичною залежністю застосовуються дієві методики:

 • детоксикація - оптимальний спосіб очищення організму від продуктів розпаду наркотичних речовин, етанолу, метаболітів (препарати підбираються наркологом в індивідуальному порядку);
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • електросон;
 • індивідуальна робота з психологом;
 • психокорекція;
 • колективна психотерапія;
 • заняття в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків».

Крім того, пацієнтам доступна така послуга, як виклик нарколога додому. В домашніх умовах фахівці проводять первинну діагностику, екстрену детоксикацію, знімають стан наркотичної ломки, допомагають людині швидко та безболісно вийти з запою.

Родичі залежної людини завжди можуть звернутися за професійною допомогою в тих ситуаціях, коли хворий відмовляється лікуватися. Бригада фахівців виїде прямо додому, проведе комплекс необхідних медичних процедур, а потім і роботу з мотиваціями пацієнта, переконавши його пройти комплексне лікування в стаціонарних умовах.

Комфортне лікування наркоманії та алкоголізму

Співробітники центру дбають про те, щоб створити для реабілітантів максимально комфортні умови для успішної боротьби з хворобою і прискореного відновлення. Цьому сприяє високий рівень обслуговування, доброзичливе та шанобливе ставлення фахівців, персоналу, гарантована анонімність.

Пацієнти проживають у комфортабельних котеджах, оснащених всім необхідним, своєчасної меблями й технікою. Їм надаються: здорове, правильно збалансоване харчування, повне забезпечення всіх побутових питань, організація вільного часу. Велика увага приділяється питанням дозвілля. Реабілітанти відвідують екскурсії, культурні, освітні заходи, беруть участь у спортивних змаганнях.

Фахівці цілодобово тримають під контролем фізичний і психоемоційний стан своїх підопічних і готові в будь-який момент надати їм професійну допомогу. Психологічна підтримка надається також родичам залежних пацієнтів.

Ефективне й комфортне лікування наркоманії та алкоголізму з подальшою ресоціалізацією можна пройти, звернувшись до наркологічної клініки «Допомога».