Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму, допомогу й всебічну підтримку залежним людям пропонують співробітники реабілітаційного центру «Я врятований». Метою даної спеціалізованої установи є повне подолання як фізичної, так і психологічної залежності, а також поліпшення якості життя реабілітантів.

Про роботу центру

Центр успішно займається наданням допомоги пацієнтам, які потрапили в полон алкогольної або ж наркотичної залежності, більше 3-х років. Реабілітація проводиться без застосування медикаментозних препаратів, оскільки в першу чергу пацієнти потребують моральної підтримки та надання грамотної психологічної допомоги.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Ключовий акцент фахівці роблять на роботі з мотиваціями залежної людини. Найголовніше для успішного лікування - це вихід з стадії заперечення і формування усвідомленого бажання перемогти хворобу, повернутися до повноцінного, нормального життя.

Велика увага приділяється духовному розвитку та особистісного зростання реабілітантів. Співробітники центру допомагають залежним людям знайти нові цілі, змінити систему життєвих пріоритетів. Такий підхід дає можливість не тільки подолати патологічну залежність, а й досягнути тривалої, стійкої ремісії, уникнувши нових зривів.

Реабілітаційний центр «Я врятований»

Лікування наркоманії та алкоголізму проводиться суворо конфіденційно. Відсутність постановки на облік і дотримання анонімності дозволяють захистити залежну людину, а також її близьких, від суспільного розголосу, засудження з боку оточуючих, подальших проблем, пов'язаних з працевлаштуванням і самореалізацією, прискорити процес соціальної адаптації.

Пройшовши реабілітаційний курс, людина дійсно починає життя з чистого аркуша. Крім того, пацієнти значно легше погоджуються на анонімне лікування, будучи впевненими в тому, що ніхто не дізнається про їхню проблему.

Не менш важливий та індивідуальний підхід. Кожен випадок розвитку патологічної залежності унікальний, має свої причини, а тому застосування загальних стандартних схем лікування не дає належних результатів. Досвідчені фахівці виявляють фактори, що спровокували розвиток наркоманії або алкоголізму в конкретному клінічному випадку, і знаходять оптимальні способи їх подолання з урахуванням рівня мотивацій, характеру й психологічних особливостей пацієнта.

Головна перевага даної установи полягає в тому, що реабілітація людей, які страждають від алкогольної або ж наркотичної залежності, проводиться абсолютно безкоштовно. За час своєї роботи співробітникам центру вдалося врятувати сотні алкоголіків і наркоманів, допомогти їм повернутися до нормального, тверезого життя. Численні вдячні відгуки з боку випускників і членів їх сімей говорять самі за себе.

Умови проживання

У закладі створені всі умови для того, щоб реабілітанти могли зосередитися на процесі одужання і відчували себе максимально комфортно. Тут панує тепла, доброзичлива атмосфера, наближена до домашньої. Пацієнти проживають у затишних кімнатах, облаштованих всім необхідним. До їхніх послуг надана кухня, паркова зона для прогулянок на свіжому повітрі.

Проживання в умовах закритого стаціонару дає можливість захистити реабілітанта від несприятливого впливу зовнішнього світу, занурити його в здорове терапевтичне співтовариство, виключити ймовірність придбання, вживання штучних допінгів під час терапевтичного курсу. Тривалість реабілітації варіюється в проміжку від 3 місяців до 1 року в залежності від ступеня тяжкості захворювання.

Що отримують пацієнти?

Після проходження реабілітаційного курсу пацієнт може розраховувати на наступні позитивні результати:

  • Повне подолання фізичної та психологічної залежності від штучних допінгів.
  • Поліпшення самопочуття і психоемоційного стану.
  • Відновлення сімейних відносин.
  • Допомога та підтримка в подальшій соціальній адаптації.

Для того щоб назавжди позбутися від наркоманії або алкоголізму, досить просто звернутися в реабілітаційний центр «Я врятований». Шанс на порятунок є у кожного.