Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Наркоманія, алкоголізм - захворювання, які, незважаючи на свою складність, піддаються лікуванню при наявності бажання самого пацієнта та професійної допомоги. Такої концепції дотримуються у своїй роботі фахівці реабілітаційного центру «АЛЬТ-ЦЕНТР», що спеціалізуються на лікуванні патологічних залежностей. За 10 з гаком років діяльності даної установи набуло величезної популярності та допомагало безлічі залежних людей подолати хворобу, повернутися до нормального життя, в якій просто немає місця для штучних допінгів.

Акцент на мотиваціях

Лікування наркоманії та алкоголізму починається з визнання пацієнтом факту наявності залежності, формування стійких мотивацій до одужання. У цьому людині допомагають досвідчені лікарі. Важливо, щоб пацієнт усвідомив наявність вибору та свою відповідальність за нього.

Психологи та наркологи допомагають людині побачити шлях до одужання і свідомо рухатися по ньому, добровільно відмовившись від наркотиків або спиртного. Такий підхід дозволяє повністю перемогти хворобу без знайомих більшості залежних людей зривів і рецидивів.

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Лікування та реабілітація

В основі терапевтичного курсу лежить комплексний і при цьому індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При виборі методів лікування враховується не тільки стаж залежності, діагноз, стадія патологічного процесу, а й результати попередньої діагностики, психологічного тестування, причини, які підштовхнули до розвитку хвороби, характер і особистісні якості реабілітанта.

Лікування наркоманії та алкоголізму проводиться неодмінно в умовах закритого стаціонару. Для досягнення позитивних результатів дуже важливо вирвати людину зі звичного середовища проживання, оточення, що спровокували захворювання, і занурити в здорове терапевтичне співтовариство, в якому люди, так само, як і він, борються з патологічною залежністю. Таким чином, людина отримує можливість обміну досвідом, відкритого спілкування, необхідну моральну підтримку.

Реабілітаційний центр «ALT-CENTR»

Реабілітанти знаходяться під цілодобовим наглядом професіоналів, здатних у будь-який момент надати кваліфіковану допомогу - як медичну (яка особливо потрібна в період подолання фізичної залежності), так і психологічну. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний курс реабілітації, в основі якого лежить програма «12 кроків», доповнена іншими ефективними методиками.

Індивідуальний підхід помножений на професіоналізм співробітників центру та правильні мотивації самого хворого дають можливість змінити характер людини, спосіб життя і мислення, скорегувати поведінкову модель і повністю усунути залежність від штучних допінгів.

Реабілітація носить комплексний характер. Увага приділяється не тільки психологічному, але й фізичному розвитку, відновленню. Вирішити проблеми духовного характеру, знайти віру в себе залежним людям допомагають священнослужителі, які часто відвідують центр.

Великий акцент робиться і на роботі з ближнім оточенням пацієнта. Фахівці допомагають родичам реабілітанта подолати співзалежність, надають їм індивідуальні консультації. Сеанси сімейної психотерапії сприяють відновленню здорових, гармонійних відносин між родичами.

Про переваги центру

Реабілітаційний центр «АЛЬТ-ЦЕНТР» має ряд безсумнівних переваг, завдяки яким все більше людей, які страждають на наркоманію або алкоголізм, роблять вибір саме на користь даного лікувального закладу:

  • Стовідсоткова анонімність і дотримання політики конфіденційності. Пацієнти не ставляться на облік і можуть бути впевнені, що ніхто не дізнається про їхню проблему.
  • Повна ізоляція, що дозволяє змінити коло спілкування, спосіб мислення, подолати залежність.
  • Команда висококваліфікованих професіоналів. Провідним спеціалістом центру є професор, доцент кафедри наркології Харківської медичної академії.

Звернувшись у центр, людина може розраховувати на допомогу не тільки в ході реабілітації, але й після завершення курсу. Програма підтримки випускників допомагає закріпити досягнуті результати, прискорити процес соціальної адаптації та уникнути рецидивів.