Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Наркотична залежність - одне з найбільш складних і небезпечних захворювань сучасності. Не знаючи, як допомогти близькій людині, хворій наркоманією, багато людей вдаються до такого методу як кодування. Кодування від наркотиків рідко дає позитивний результат, оскільки хворому потрібно комплексне лікування. Саме таку допомогу пропонують фахівці реабілітаційного центру «Реванш +» у Харкові.

Методи кодування від наркотиків

Методи кодування від наркотиків

Існує кілька найбільш поширених способів кодування від наркотичної залежності:

  1. Гіпноз (навіювання). В ході даної процедури людини занурюють у трансовий, гіпнотичний стан. На наступному етапі йому вселяють, що вживання наркотиків - небезпечно й тягне за собою страшні наслідки. Дана методика рідко дає бажаний ефект, оскільки далеко не всі люди піддаються навіюванню. Крім того, для повного одужання недостатньо просто поселити в душі хворого страх або відразу до хімічних допінгів. Необхідно виявити та усунути причини розвитку патологічної залежності.
  2. Лазерне або магнітне кодування. Дана методика передбачає вплив лазерного, електричного або магнітного випромінювання на певні центри, біологічні точки організму пацієнта. Практика показує, що цей спосіб кодування також не завжди ефективний і дає лише тимчасовий результат, який закінчується черговим рецидивом.
  3. Медикаментозне кодування - введення в організм пацієнта особливих лікарських препаратів, що викликають у людини стан важкої ломки при вживанні наркотичних речовин і блокуючих відчуття ейфорії. Оскільки наркоман перестає відчувати задоволення від застосування хімічних допінгів, більш того цей процес супроводжується різким погіршенням самопочуття, то з часом він перестає вживати наркотики. Подібний метод дає непоганий ефект, але тільки після попередньої інтоксикації організму та комплексної діагностики. Медикаментозне кодування має ряд клінічних протипоказань і може спровокувати прояви важких реакцій алергічного характеру.

Фахівці стверджують, що будь-який метод кодування від наркотиків не принесе тривалого результату без подальшої психологічної реабілітації та ресоціалізації пацієнта.

Кодування або стаціонарне лікування наркоманії?

Кодування або стаціонарне лікування наркоманії?

Кодування від наркотиків дозволяє лише подолати фізіологічну тягу до вживання штучних допінгів. Оскільки ж наркоманія відноситься до категорії захворювань психосоматичного характеру, то основний акцент повинен робитися на психологічної реабілітації, роботі з мотиваціями пацієнта. Тому не варто витрачати час і гроші на короткострокові, сумнівні методи.

Комплексне лікування наркотичної залежності в Харкові, що включає в себе детоксикацію, психологічну реабілітацію, соціальну адаптацію та подальше терапевтичне супровід, можна пройти звернувшись за допомогою в реабілітаційний центр «Реванш +».