Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Наркоманія, алкоголізм - небезпечні захворювання, що вимагають грамотного та комплексного лікування. Від патологічної залежності не застрахований ніхто, найголовніше - це вчасно звертатися до професіоналів. Свою допомогу у вирішенні цих проблем пропонує реабілітаційний центр для алкоголіків і наркозалежних «Звільнення», який заслужив бездоганну репутацію і безліч вдячних, позитивних відгуків.

Яка допомога надається?

Пропонуємо записатися на прийом до наших фахівців, які володіють методами надання довгострокової наркологічної допомоги. У лікування входять методики психокорекції та кодування, якими наші лікарі володіють досконало. Запишіться на прийом до нарколога сьогодні, щоб почати курс лікування невідкладно!

Зв'яжіться з нами! Консультація безкоштовна!

Лікування алкогольної або наркотичної залежності обов'язково вимагає комплексного підходу. Пацієнти проходять кілька етапів:

  • Подолання фізичної залежності від штучних допінгів, проведення детоксикації організму.
  • Психологічну реабілітацію, спрямовану на усунення чинників, що спровокували розвиток залежності, формування здорових, правильних мотивацій, постановку нових життєвих цілей, особистісний і духовний розвиток реабілітантів. Успішна програма психологічної реабілітації допомагає назавжди перемогти згубну залежність, навчитися справлятися з життєвими труднощами та відчувати позитивні емоції, не вдаючись до вживання штучних допінгів.
  • Соціальну адаптацію - допомагає підготувати реабілітантів до повернення в соціум, відновити втрачені навички та якості особистості, скорегувати поведінкову модель, налагодити відносини з родичами, визначитися з подальшими життєвими цілями. Ресоціалізація необхідна для закріплення досягнутих результатів лікування і попередження можливого рецидиву.

Після закінчення реабілітаційного курсу випускники можуть розраховувати на подальшу допомогу та підтримку як психологічного, так і соціального характеру. Доведено, що терапевтичний супровід багаторазово знижує ризики нового зриву та сприяє досягненню стабільної, тривалої ремісії.

Принципи успішного лікування наркоманії та алкогольної залежності

Реабілітаційний центр для алкоголіків і наркозалежних «Звільнення»

В основу благополучного звільнення від патологічних залежностей і досягнення стійких позитивних результатів покладено такі основні принципи:

  • Анонімність - відсутність постановки на облік, нерозголошення особистих даних, які захищають реабілітанта від громадського осуду, полегшують процес подальшої адаптації в соціумі, дають людині можливість почати нове життя.
  • Індивідуальний підхід - вкрай важливий в боротьбі з алкоголізмом і наркоманією. При розробці програми реабілітації фахівці враховують особистісні особливості пацієнта, його фізичний, психоемоційний стан, стадію і ступінь тяжкості захворювання, фактори, що спровокували розвиток залежності.
  • Робота з родичами - від сімейної атмосфери, відносин із ближнім оточенням багато в чому залежать результати лікування і тривалість ремісії. Однак більшість людей не знають, як правильно взаємодіяти з залежною людиною. Крім того, члени сімей алкоголіків і наркоманів самі страждають від співзалежності та потребують допомоги. З цієї причини роботі з ближнім оточенням реабілітантів приділяється підвищена увага.
  • Залучення пацієнта в терапевтичний процес - навіть найдієвіші методи лікування не будуть ефективними, якщо сам хворий не зацікавлений у подоланні згубної залежності. Важливо допомогти пацієнтові вийти зі стадії заперечення, сформувати правильні мотивації та усвідомлене бажання одужати. Метод інтервенції, проведення мотивуючих бесід дають відмінні результати в тих ситуаціях, коли залежна людина категорично відмовляється від лікування.
  • Послідовність і систематичність - програма реабілітації при наркоманії або алкоголізму обов'язково повинна бути розділена на основні етапи. В першу чергу пацієнтам надається медична допомога, після чого проводяться робота з мотиваціями і психологічна реабілітація. Завершальний етап - підготовка до повернення у звичне середовище.

За довгий час своєї діяльності реабілітаційний центр для алкоголіків і наркозалежних «Звільнення» допоміг величезній кількості людей позбутися від патологічної залежності, почати нову здорове та щасливе життя. Для того щоб отримати допомогу, достатньо всього одного дзвінка.