Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Спровокувати розвиток наркотичної залежності можуть численні фактори. Незалежно від причин наркоманії, важливо своєчасно виявити хворобу та почати лікування. В іншому випадку патологічний процес буде розвиватися, що спричинить за собою збільшення дози штучних допінгів, серйозні збої в роботі організму, приєднання супутніх захворювань і загибель пацієнта. Пройти комплексну, професійну діагностику наркоманії пропонує наркологічний центр «Реванш +» у Харкові.

З якими симптомами звертатися до фахівців?

Діагностика наркоманії в клініці "Реванш +"

Визначити наявність штучних допінгів в сечі та крові людини допоможе обстеження в спеціалізованій клініці. Звертатися за допомогою до фахівців варто, помітивши у людини такі симптоми:

  • проблеми з координацією рухів;
  • загальна слабкість, апатія, зниження працездатності;
  • розлади психологічного характеру;
  • порушення артикуляції.

Основна складність полягає в тому, що подібна клінічна картина супроводжує ряду інших патологій, в силу чого для постановки точного діагнозу потрібно провести комплексне медичне обстеження. Одним із найбільш популярних для виявлення наркоманії експрес-тестів є введення налорфину. Після проникнення в кров даного з'єднання у людини, що вживає наркотики, виявляються:

  • надмірно інтенсивне потовиділення;
  • розширення зіниць;
  • почастішання дихання;
  • сльозотеча;
  • тремор;
  • "мурашки" по шкірі.

Але цей спосіб діагностики ефективний виключно при вживанні опіатів. У тому випадку, якщо пацієнт залежний від наркотичних речовин інших груп, отримати достовірний результат неможливо. Багато видів штучних допінгів має схильність до швидкого руйнування, тому, якщо пацієнт вживав наркотик 2-3 доби тому, діагностувати захворювання буде проблематично.

Токсикологічний метод діагностики наркотичної залежності

Токсикологічний метод діагностики наркотичної залежності

Метод токсикологічної біохімії - максимально точний, ефективний і результативний у виявленні наркозалежності. Застосування цієї методики дає лікареві можливість визначити наявність в організмі хворого певний токсин.

Токсикологічна біохімія застосовується в спеціалізованих лікувальних установах при роботі з хворими, які перебувають у стані наркотичної ломки, передозування, інтоксикації. Даний спосіб дозволяє не тільки діагностувати наркоманію, а й дізнатися, що саме вживала людина, щоб ввести йому необхідний антидот.

Діагностика наркотичної залежності в реабілітаційному центрі «Реванш +» дозволить визначити наявність наркотичної залежності на самих ранніх стадіях і почати своєчасне лікування, уникнувши небезпечних ускладнень.