Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Наркологічний центр надає лікування наркоманії. Наш приватний центр надасть якісний і сучасний процес лікування. При надходженні до нас, ми визначаємо, який вид наркологічної допомоги необхідний. Ми можемо надати як екстрену, так і плавну допомогу.Наркологічний центр Харків

Екстрене та плавне лікування

Наша клініка в місті Харків надасть допомогу двох видів.

1. Екстрене лікування. Цей вид допомоги надається людям, які перебувають у гострому стані:

  • Гостра інтоксикація. При цьому синдромі, лікар проводить термінову детоксикацію, заспокоєння свідомості людини та скасування судомного стану.
  • Синдром відміни. Це досить складний стан. У цей період організм дуже слабий, і обтяжений низкою захворювань. Для виведення з цієї стадії нарколог виводить токсини та «заправляє» організм вітамінами. Способи лікування також залежить від «стажу» наркоманії.
  • Гострий потяг до наркотику. Цей стан тяжче з боку психічного стану. У цей період необхідно знизити судорожність свідомості.

2. Плавне лікування.

Це основний етап, який надає сучасна наркологія. На цій ділянці підключається лікар нарколог, психіатр, фізіотерапевт. Можливий цей процес після того, як організм залежного очищений, а його свідомість готова приймати допомогу, яку йому надає наркологія. На цьому етапі реалізується весь спектр допомоги, від виведення наркотиків з організму, до поліпшення фізичних показників і допомоги в пошуки улюбленого заняття, яке принесе відчуття повноти життя без наркотиків.

Реабілітаційний центр Харків

Чому саме ми?

Наша приватна клініка в місті Харків оснащена всім необхідним для надання наркологічної допомоги. Кожен наш лікар нарколог справжній професіонал. Лікування у нас засновано на індивідуальному підході до кожної проблеми кожного пацієнта. За вами завжди залишається право на повну анонімність. Ми не просто відпрацьовуємо свій робочий час, ми турбуємося про вас і ваших близьких. Наркологія зараз пропонує безліч методик лікування, ми вибрали найкращі та готові запропонувати їх вам. Після проходження курсу лікування. Харків запропонує не просто яскраве життя для вас, а й можливість працевлаштуватися, створити сім'ю, здійснити мрії та вдихнути заново «чисте» повітря.