Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Виклик нарколога додому в Холодногірському районі - послуга, яка може знадобитися людям, що страждають патологічними залежностями, в різних ситуаціях, що вимагають оперативного та грамотного лікарського втручання. Отримати анонімну, професійну наркологічну допомогу пропонує реабілітаційний центр «Реванш +».

Зняття наркотичної ломки

За допомогою біологічних методів і постановки очищувальних крапельниць фахівець швидко та безболісно усуває болісні прояви наркотичної ломки. Грамотна детоксикація не тільки нормалізує фізичний і психологічний стан, але і сприяє відновленню функцій внутрішніх органів і систем, дозволяє уникнути цілого ряду небезпечних ускладнень.

Крім того, програма Детокс усуває фізіологічну тягу до вживання штучних допінгів, що є необхідним, першим етапом при лікуванні залежності.

Вихід із запою

Під запійними станами розуміється регулярне вживання спиртних напоїв упродовж кількох днів. Людина не може самостійно припинити пити, не дивлячись на важку форму інтоксикації, що при відсутності екстреної, медичної допомоги може призвести до небезпечних наслідків і навіть смерті.

Використовуючи спеціальні, індивідуально підібрані препарати, лікар допомагає пацієнтові вийти з запійного стану, поліпшити настрій і самопочуття, тимчасово придушити тягу до вживання спиртних напоїв без проявів синдрому відміни та похмілля.

Виклик нарколога в Холодногірському районі

Лікування «білої гарячки»

«Біла гарячка» (алкогольний делірій) - розлад психічного характеру, спровоковане вживанням великої кількості спиртних напоїв. Виявляється галюцинаціями, тремором, помутнінням свідомості, порушенням сну, неадекватною поведінкою. Вимагає надання грамотної медичної допомоги, оскільки велика ймовірність розвитку психозів, уражень центральної нервової системи, головного мозку й навіть інвалідності.

Лікування вдома проводиться за індивідуальною схемою, що дозволяє в короткі терміни нормалізувати стан пацієнта і звести ризики можливого рецидиву до мінімуму.

Кодування від алкоголізму

Методи кодування (медикаментозна підшивка, гіпноз, психотерапевтичний вплив) фахівець підбирає індивідуально, враховуючи всі особливості конкретного клінічного випадку, загальний стан здоров'я людини та навіть ступінь його сугестивності.

Для успішного кодування важливо дотримуватися тверезість протягом хоча б кількох діб, тому перед сеансом рекомендується попереднє проведення детоксикації, яка пригнічує тягу до вживання спиртного.

Примусове лікування наркоманії та алкоголізму

Під примусовим лікуванням мається на увазі застосування методу інтервенції - проведення мотивуючих бесід з пацієнтом, спрямованих на усвідомлення людиною всієї серйозності проблеми та необхідності проходження повноцінного реабілітаційного курсу. Щоб викликати нарколога додому, досить просто зателефонувати в клініку «Реванш +».