Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Послуга виклик нарколога додому в Слобідському районі користується великою популярністю, оскільки дає можливість людям, що страждають алкогольною чи наркотичною залежністю, отримати грамотну медичну допомогу в комфортних умовах абсолютно конфіденційно. Запросити фахівця у будь-який час доби можна звернувшись до реабілітаційного центру «Реванш+».

Що ми пропонуємо?

У домашніх умовах найчастіше проводиться виведення із запійних станів, яке часто зустрічається у хворих алкоголізмом. За допомогою самих інноваційних, ефективних і безпечних методів кваліфіковані фахівці виводять людину із запою без будь-якої шкоди для його здоров'я. Спочатку лікар проводить процедуру детоксикації організму, ставить очищаючі крапельниці, після чого розробляє для пацієнта індивідуальний терапевтичний курс, підбираючи найбільш підходящі та безпечні препарати.

Не меншою популярністю користується така послуга, як зняття наркотичної ломки додому. Прояви гострого абстинентного синдрому у вигляді судом, гарячкового стану, болісних відчуттів, нудоти, нападів блювоти, підвищення артеріального тиску, тахікардії знайомі кожній людині, яка страждає наркотичною залежністю. Дуже важливо не намагатися подолати ломку своїми силами, оскільки це може привести до сумних наслідків, аж до смертельного результату. Найкраще звернутися за професійною допомогою.

Виклик нарколога в Слобідському районі

Проведення грамотної біологічної або медикаментозної детоксикації дозволить у найкоротші терміни усунути ознаки абстиненції, нормалізувати роботу організму та психологічний стан пацієнта, а також усунути фізичну залежність від штучних допінгів.

Прекрасні результати дає кодування від алкоголю або наркотиків, яке також проводиться в домашніх умовах. Кодування дозволяє закріпити результати, досягнуті за допомогою детоксикації, і досягти стабільної ремісії. Методи кодування нарколог підбирає в індивідуальному порядку, виходячи зі стану хворого, стажу патологічної залежності, рівня його мотивацій, рівня сугестивності ітапсихологічних особливостей.

Крім того, фахівець обов'язково проводить первинну діагностику в домашніх умовах, дає індивідуальну консультацію і ряд професійних рекомендацій.

Наші переваги

Реабілітаційний центр «Реванш +» має цілий ряд переваг:

  • широкий спектр послуг, що надаються вдома;
  • високий рівень кваліфікації фахівців;
  • виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • гарантована анонімність і відсутність постановки на облік;
  • застосування найсучасніших, ефективних препаратів і методів лікування наркотичної, алкогольної залежності;
  • цілодобовий графік роботи;
  • доступна цінова політика.

Для того щоб скористатися послугою виклик нарколога вдома, досить просто зателефонувати в клініку або заповнити форму зворотного зв'язку на офіційному сайті.