Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія - серйозні захворювання, що вимагають своєчасного, грамотного та комплексного лікування. Якщо така біда прийшла в будинок, найкращим рішенням буде звернення за допомогою до професіоналів - співробітникам наркологічного центру «Реванш+», який за 13 з гаком років своєї роботи заслужив бездоганну репутацію та безліч позитивних відгуків з боку пацієнтів.

Які захворювання ми лікуємо?

У центрі проводиться анонімне лікування всіх видів патологічних залежностей - алкоголізму, наркоманії, ігроманії. Ігрова залежність, всупереч поширеній думці, є серйозним захворюванням, що вимагає обов'язкової, кваліфікованої психологічної допомоги.

Також фахівці клініки займаються терапією супутніх патологій, різних ускладнень, що виникли на тлі вживання штучних допінгів. Проводиться в центрі лікування співзалежності, що представляє собою психологічну допомогу близькокому оточенню залежної людини.

Реабілітаційний центр на Лисій горі

Стадії та методи боротьби з патологічними залежностями

Комплексна терапевтична програма, спрямована на подолання патологічних залежностей, проводиться поетапно та включає:

 • Попередню діагностику - дозволяє поставити пацієнту точний діагноз, визначити стадію розвитку хвороби, наявність або відсутність супутніх ускладнень, виявити фактори, що спровокували захворювання в конкретному клінічному випадку.
 • Розробку терапевтичного курсу - проводиться виключно за індивідуальною схемою з урахуванням результатів попередньої діагностики, психологічного тестування, аналізу зібраного анамнезу, психотипу та рівня мотивацій пацієнта.
 • Детоксикацію - це процедура, спрямована на очищення організму від залишків штучних допінгів і токсичних речовин, зняття гострого абстинентного синдрому, подолання фізичної тяги до вживання хімічних речовин і спиртних напоїв, відновлення нормального функціонування внутрішніх органів і систем. Програма Детокс - це перший, обов'язковий крок у лікуванні хімічних залежностей (наркоманії та алкоголізму).
 • Психологічну реабілітацію - основна стадія терапевтичного курсу, що дозволяє усунути першопричини розвитку захворювання, подолати психологічну залежність від ігор або вживання штучних допінгів. Саме завдяки психологічній реабілітації стає можливим досягнення стабільної, довгострокової ремісії та навіть повного позбавлення від патологічних залежностей.
 • Ресоціалізацію - завершальний етап лікування, спрямований на підготовку колишнього залежного до повернення в соціум, звичне середовище перебування. Фахівці займаються корекцією поведінкової моделі реабілітантів, допомагають їм відновити навички, особистісні якості, міжособистісні зв'язки, втрачені за час хвороби. Крім того, пацієнтам надається базове соціальне утворення, сприяння в постановці нових цілей і планів на майбутнє.
 • Терапевтичне супровід - дозволяє випускникам центру максимально швидко, легко та комфортно адаптуватися в соціумі після виписки з клініки. Крім психологічної підтримки, реабілітанти можуть розраховувати на допомогу в питаннях, що стосуються вирішення сімейних проблем, отримання освіти або зміни роду діяльності, влаштування на роботу. Грамотна програма соціальної адаптації закріплює результати лікування і дозволяє уникнути можливого рецидиву.

Для боротьби з патологічними залежностями співробітники центру використовують такі відомі у всьому світі методики, як програма «12 кроків», кодування за методом Довженка, доповнені елементами індивідуального та сімейного психоаналізу, арт-, гештальт, праце- та когнітивно-поведінкової терапією. Такий комплексний підхід дає гарантований позитивний, стабільний результат і підвищує якість життя реабілітантів у всіх сферах.

Реабілітаційний центр на Лисій горі

Додаткові послуги

Крім комплексної реабілітації в умовах госпіталізації пацієнтам надаються такі види послуг:

 • Індивідуальні, професійні консультації від кваліфікованих фахівців.
 • Виклик нарколога додому для надання екстреної допомоги.
 • Виведення з запійних станів.
 • Лікування «білої гарячки», передозування наркотичними речовинами, важкої форми інтоксикації організму.
 • Примусове лікування патологічних залежностей за допомогою методу інтервенції - проведення мотивуючих бесід із пацієнтом.
 • Кодування від наркоманії, алкоголізму, ігроманії.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті реабілітаційного центру «Реванш+» або ж у телефонному режимі, зателефонувавши за місцевим контактним номером.

Поширені запитання

Так, дотримання суворої політики конфіденційності та нерозголошення особистої інформації про пацієнтів є одним із ключових принципів роботи нашого центру. Крім того, на відміну від державних наркологічних диспансерів, приватні наркоцентри не ставлять пацієнтів на облік, що дозволяє уникнути не тільки суспільного розголосу, а й цілого ряду проблем у майбутньому.

Більшість залежних людей знаходяться в стадії заперечення і не бажають лікуватися. Найкраще, що можуть зробити родичі в такій ситуації - це звернутися за допомогою до професіоналів. Лікар у комфортних домашніх умовах знайде вагомі аргументи, які допоможуть пацієнтові сформувати правильні мотивації та добровільно погодитися на проведення комплексної реабілітації.

Для цього достатньо просто зателефонувати в клініку або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті.