Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Якщо хтось із ваших близьких страждає на ігроманію, наркотичною або алкогольною залежністю, не втрачайте часу. Патологічні залежності швидко прогресують і вимагають професійного лікування. Саме таку комплексну, анонімну допомогу пропонують своїм пацієнтам співробітники наркологічного центру «Реванш+» у Безлюдівці.

Медична допомога

Надання медичної допомоги життєво необхідно при хімічних залежностях, наркоманії, алкоголізмі. Пацієнтам надаються такі види послуг:

Проведення детоксикації - очищення організму шляхом постановки крапельниць, застосування механічних, біологічних методів. Дозволяє швидко купірувати абстинентний синдром, усунути прояви фізичної залежності, нормалізувати фізичний і психоемоційний стан пацієнта.

 • Виведення із запою - проводиться медикаментозним способом як в стаціонарі, так і в домашніх умовах.
 • Надання екстреної медичної допомоги при передозуванні наркотиками або алкоголем, «білій гарячці», отруєнні та інших потенційно небезпечних для життя хворого станах.
 • Лікування супутніх захворювань, ускладнень і наслідків, що виникають на тлі вживання штучних допінгів.

Реабілітаційний центр у Безлюдівці

Медична допомога потрібна та пацієнтам, страждаючим ігроманією. Не дивлячись на відсутність фізичної залежності, дана хвороба вражає внутрішні органи та системи людини, веде до розвитку супутніх патологій, вимагає професійної лікарської допомоги.

Усі препарати, процедури та схеми підбираються спеціалістами в індивідуальному порядку. При цьому враховується стадія хвороби, що розвиває патологічний процес, загальний стан здоров'я пацієнта, його вік, характерне використання речей, наявне або відсутність супутніх ускладнень, а також інші особливості.

Медична допомога пропонується як у домашніх умовах, так і в стаціонарах. Якщо людина знаходиться в тяжкому стані або категорично відмовляється від знаходження в клініках, його родичі завжди можуть викликати нарколога додому.

Надання психологічної допомоги

Психологічна реабілітація полягає в основному, довгостроковому способі лікування всіх видів патологічних чинників. Ідентично психологи працюють з пацієнтами індивідуально, виявляючи причини, спровокувавши розвиток хвороби, і розробляючи методи їх усунення.

Подальша психологічна реабілітація пропонує:

 • заняття в групі взаємодіючих за принципами знань на весь мир програм «12 кроків»;
 • кодування за методом Довженко;
 • заняття творчістю (арт-терапія);
 • сеанси індивідуального та сімейного системного психоаналізу.

Добре зарекомендували себе такі методи, як когнітивно-поведінкова та гештальт-терапія.

Психологічна допомога потрібна не тільки самим пацієнтам, але і їх близькому оточенню, страждаючому від співзалежності і не знають, як правильно вести себе з хворим. Членам сім’ї реабілітантів пропонують індивідуальні консультації, моральну підтримку. Для них проводяться батьківські дні та заняття, створені на лікуванні співзалежності.

Переваги анонімного лікування

Переваги анонімного лікування

Усі послуги, що надаються приватним лікувальним закладом, носять виключно анонімний характер. Пацієнти не ставляться на облік, а особиста інформація про них не підлягає розголошенню. Суворе дотримання політики конфіденційності дозволяє самим пацієнтам та їхнім родичам уникнути суспільного розголосу, засудження з боку оточуючих. Часто люди, які страждають від патологічних залежностей, набагато швидше та простіше погоджуються на лікування і госпіталізацію, дізнавшись про те, що їм гарантується анонімність.

Після завершення реабілітації та повернення у звичне середовище людині, яка не перебуває на обліку в наркодиспансері, набагато простіше адаптуватися в соціумі. У нього не виникає проблем, пов'язаних з вибором професії, працевлаштуванням, отриманням водійських прав і т.д. Основна перевага анонімного лікування патологічних залежностей полягає в тому, що, успішно пройшовши повний реабілітаційний курс, людина отримує можливість почати життя з чистого аркуша, а це зводить ймовірність рецидиву до мінімальних показників.

Що отримує пацієнт?

Пройшовши лікування в центрі, пацієнти гарантовано отримують:

 • Позбавлення від патологічної залежності, стабільну, тривалу ремісію.
 • Базове соціальне утворення.
 • Моральну підтримку.
 • Допомогу в соціальній адаптації, працевлаштуванні, здобутті освіти, підвищенні рівня кваліфікації.
 • Терапевтичний супровід.

Реабілітаційний центр «Реванш+» піклується не тільки про ефективне лікування пацієнтів, а й про підвищення якості життя своїх підопічних.

Поширені запитання

Вдома надається тільки екстрена допомога - детоксикація, зняття наркотичної ломки. Також нарколог може провести з пацієнтом мотивуючу бесіду, яка допоможе йому вийти зі стадії заперечення і добровільно погодитися на госпіталізацію. Ефективне лікування наркоманії вимагає обов'язкової ізоляції пацієнта від звичного оточення, занурення його в здорове терапевтичне співтовариство, цілодобове спостереження з боку фахівців.

Про розвиток захворювання говорить те, що людина практично весь свій час присвячує грі, втрачаючи цікавість до роботи, навчання, минулим захопленням, стає дратівливим і психоемоційно нестабільним. При підозрі на наявність ігрової залежності варто звернутися за консультацією до лікаря.

Прояв фізичного насильства над пацієнтами категорично виключається. Однак ми активно працюємо над мотиваціями реабілітантів, допомагаючи їм усвідомити всю серйозність проблеми та необхідність подальшого лікування.