Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Якщо вам або вашим близьким потрібно лікування наркоманії, алкоголізму або ігрової залежності, найкращим вирішенням проблеми стане звернення до приватного наркологічного центру «Реванш+» у Бабаях. Багаторічний досвід роботи, високий рівень кваліфікації фахівців, комплексний підхід дозволяють гарантувати досягнення позитивних, а головне - стабільних і довгострокових результатів!

Програми лікування патологічних залежностей

Програми лікування патологічних залежностей

У центрі розроблені 3 програми, спрямовані на подолання патологічних залежностей:

  • Діагностична. Програма попередньої діагностики передбачає комплексне медичне обстеження пацієнта, отримання консультацій профільних фахівців, психологічне тестування. У результаті лікарі отримують детальну інформацію про фізичний і психічний стан людини, стадії захворювання, наявності можливих супутніх ускладнень. Далі, використовуючи результати проведеної діагностики, розробляється індивідуальний терапевтичний курс - максимально ефективний і безпечний.
  • Терапевтична. Програма лікування включає в себе надання медичної допомоги пацієнту і проведення психологічної реабілітації. Для нормалізації фізичного стану хворого проводяться детоксикація, плазмаферез, гемосорбція. При захворюванні алкоголізмом може знадобитися виведення із запою, лікування «білої гарячки». Далі проводиться кодування. Кодування за методом Довженка користується найбільшою популярністю завдяки своїй безпеці та високій ефективності. Наступний етап - це психологічна реабілітація, заснована на принципах програми «12 кроків», визнаної світовими експертами найбільш результативним способом лікування всіх видів патологічних залежностей. Крім того, психологічна корекція включає в себе заняття арт-терапією, сеанси сімейного системного психоаналізу, працетерапію, елементи гештальт і когнітивно-поведінкової терапії. Метою терапевтичної програми є подолання як хімічної, так і психологічної залежності, усунення провокуючих чинників, формування у пацієнта здорових мотивацій і нової системи цінностей. Фахівці навчають людини справлятися з життєвими проблемами, відчувати позитивні емоції без впливу штучних допінгів.
  • Відновлювальна. Програма відновлення або соціальної реабілітації спрямована на підготовку пацієнта до повернення в соціум. Фахівці допомагають людині визначитися з подальшими цілями та життєвими планами, відновити втрачені здібності та якості особистості, знайти корисні навички, які знадобляться після виписки. Реабілітантами надається соціальне утворення, допомога в корекції поведінкової моделі.

Після проходження всіх 3 програм людини виписують, проте співробітники центру й після цього не залишають своїх підопічних. Кожному випускнику надається терапевтичний супровід, допомога у вирішенні питань, пов'язаних з працевлаштуванням, самореалізацією, отриманням освіти, зміною роду діяльності, відновленням здорових, довірчих сімейних відносин.

Як проходить лікування?

Реабілітаційний центр у Бабаях

Лікування патологічних залежностей проводиться в умовах госпіталізації. Зміна умов, ізоляція від звичного оточення, здорове терапевтичне співтовариство, дотримання режиму, цілодобова допомога і підтримка фахівців сприяють прискореному одужанню та виключають ризики можливого зриву під час реабілітаційного курсу.

При цьому пацієнтам зовсім не варто побоюватися госпіталізації. У приватному центрі для реабілітантів створені комфортні умови проживання, наближені до домашніх. Тут панує тепла, сімейна атмосфера, а співробітники клініки відносяться до кожного пацієнта виключно доброзичливо та шанобливо.

До послуг проживаючих сауна, спортзал, зона для прогулянок на свіжому повітрі. Велика увага приділяється здоровому, дієтичного харчування, організації цікавого, розвиваючого та пізнавального дозвілля. Важливою перевагою є також анонімність лікування. Реабілітанти не ставляться на облік і їм гарантується суворе дотримання політики конфіденційності.

Які види послуг надаються?

Пацієнтам центру надаються такі види послуг, спрямовані на боротьбу з патологічними залежностями:

  • Індивідуальні консультації від профільних фахівців.
  • Можливість виклику лікаря-нарколога додому в цілодобовому режимі.
  • Проведення примусового лікування наркоманії, алкоголізму або ігроманії за допомогою методу інтервенції.
  • Надання психологічної підтримки близькому оточенню реабілітанта, лікування співзалежності.

Більш детальну інформацію про послуги, що надаються, методах лікування можна отримати, зателефонувавши в реабілітаційний центр «Реванш+» або ж скориставшись формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Поширені запитання

Ні, це повністю виключено. Реабілітанти проживають в умовах закритого стаціонару. Імовірність придбання, вживання наркотичних речовин або ж алкогольних напоїв абсолютно виключена.

У домашніх умовах проводяться такі процедури, як первинна діагностика, детоксикація (очищення), виведення із запою, зняття наркотичної ломки та похмільного синдрому, лікування інтоксикації, «білої гарячки», передозування, кодування.

Кодування і програма Детокс допоможуть лише тимчасово досягти ремісії та усунути тягу до вживання спиртного. Однак, оскільки алкоголізм є захворюванням психосоматичних, то без проведення психологічної реабілітації рецидив, на жаль, неминучий.