Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Пройти ефективне лікування наркоманії, ігроманії, алкогольної залежності на Холодній горі в Харкові пропонують співробітники реабілітаційного центру «Реванш+», які застосовують у своїй практиці тільки найкращі, ефективні методики. Сувора анонімність та індивідуальний підхід гарантовані кожному пацієнтові.

Яка допомога пропонується?

Реабілітаційний центр у Харкові на Холодній горі

Фахівці центру надають професійну допомогу пацієнтам, що страждають різними видами патологічних залежностей. У клініці можна пройти повноцінний курс лікування і реабілітації при наркоманії, алкоголізмі, ігрової залежності. Пацієнти отримують не тільки якісну медичну, а й психологічну допомогу, підтримку на стадії соціалізації та ресоціалізації.

У завдання співробітників центру входить не тільки позбавлення людини від патологічної залежності, але і підвищення якості його життя, формування стійких здорових мотивацій. Саме такий підхід гарантує досягнення стабільної, тривалої ремісії, дозволяючи звести ймовірність можливого рецидиву до мінімуму.

Одне з ключових переваг, які виділяють даний лікувальний заклад на тлі інших - це індивідуальний підхід, спрямований на усунення не тільки характерною симптоматики, але і першопричин, що спровокували розвиток захворювання в конкретному клінічному випадку.

На допомогу та підтримку можуть також розраховувати родичі реабілітанта. Близькому оточенню пацієнта надаються індивідуальні консультації, сприяння в подоланні співзалежності.

Після завершення реабілітаційного курсу випускникам надаються терапевтичний супровід і допомогу у вирішенні реальних життєвих проблем, пов'язаних з відновленням сімейних відносин, отриманням освіти або зміною роду діяльності, працевлаштування.

Методи лікування

Лікування наркоманії, алкоголізму або ігрової залежності проводиться за допомогою самих інноваційних, всесвітньо відомих методик. Фахівці працюють з пацієнтами за принципами програми «12 кроків», офіційно визнаної найбільш результативною в подоланні будь-яких видів патологічних залежностей.

Займаючись в групах взаємодопомоги під керівництвом досвідченого, кваліфікованого куратора, людина поступово проходить усі стадії одужання, починаючи від прийняття своєї проблеми і закінчуючи зміною системи життєвих пріоритетів, моральних принципів, наданням підтримки людям, які зіштовхнуся з аналогічною проблемою.

Хороші результати дає і методика Довженко, заснована на психотерапевтичному впливі. Даний спосіб кодування дозволяє надовго усунути тягу до вживання штучних допінгів, фізичну та психологічну залежність без застосування небезпечних для здоров'я препаратів.

Крім цього, пацієнтам надаються такі види послуг:

 • Детоксикація - очищення організму, зняття абстинентного синдрому. Обов'язкова процедура при лікуванні алкогольної або ж наркотичної залежності.
 • Виведення з запійних станів - здійснюється як вдома, так і в стаціонарних умовах.
 • Кодування - різні способи кодування (медикаментозне, підшивка, гіпноз, психотерапія) успішно застосовуються при лікуванні хімічних і нехімічних залежностей. Оптимальний метод кодування підбирається фахівцями індивідуально, виходячи з результатів попередньої діагностики, стадії перебігу патологічного процесу, психологічних особливостей пацієнта.
 • Лікування «білої гарячки».
 • Комплексна психологічна реабілітація, що включає в себе індивідуальний психоаналіз, елементи арт-, праце- і Гештальт-терапії, сімейного системного психоаналізу.

Реабілітаційний центр у Харкові на Холодній горі

Як медикаментозні препарати, так і психотерапевтичні методики підбираються за індивідуальною схемою, що дозволяє досягати незмінно позитивних результатів навіть у найбільш складних і запущених випадках.

Наші переваги

До основних переваг реабілітаційного центру «Реванш+» відносяться:

 • Широкий спектр послуг, що надаються.
 • Багаторічний досвід роботи з залежними пацієнтами.
 • Гарантоване дотримання політики конфіденційності та відсутність постановки на облік.
 • Комфортні, що сприяють прискореному відновленню умови проживання.
 • Комплексний підхід до лікування патологічних залежностей, що включає в себе програму Детокс, надання медичної допомоги, психологічну реабілітацію, соціальну адаптацію, сприяння в ресоціалізації після виписки.
 • Доступні та демократичні ціни.
 • Надання базового соціального освіти.

Центр працює в цілодобовому режимі без перерв, свят і вихідних днів. Отримати безкоштовну консультацію можна в телефонному режимі.

Поширені запитання

Вартість визначається в індивідуальному порядку, виходячи з діагнозу, тяжкості стану пацієнта, необхідних йому послуг, застосовуваних методів лікування, тривалості перебування в клініці. Отримати попередню консультацію та розрахувати орієнтовну ціну можна після проведення попередньої діагностики.

Так, наш центр надає таку послугу для надання екстреної медичної і психологічної допомоги пацієнтам, що страждають наркотичною або алкогольною залежністю. Запросити лікаря-нарколога можна в будь-який час доби. Для того щоб скористатися даною послугою, достатньо просто зателефонувати за контактним номером телефону клініки або ж заповнити форму зворотного зв'язку на офіційному сайті центру.

Так, ми гарантуємо суворе дотримання політики конфіденційності всім пацієнтам, незалежно від того, чи проходять вони комплексну реабілітацію в умовах госпіталізації або обмежуються разовими послугами.