Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Процес реабілітації - довгий і важкий, але він того вартий. Адже розпрощатися із залежністю, означає почати довге, щасливе та здорове життя. Реабілітація у Харкові включає в себе багатоступеневий процес. Успіх лікування залежить від сукупності факторів. Не останню роль у реабілітаційному процесі відіграють умови, в яких проводиться лікування.

Умови реабілітаційного центру Харків. Умови перебування у Харкові

Чому так важливі комфортні умови в процесі лікування?

Умови проживання в реабілітаційному центрі

Комфортні умови центру реабілітації не просто примха хворих або їх родичів, якими потурає центр. Це необхідність для якісного лікування. Це обумовлюється кількома факторами:

  • Довіра.

Встановлення довірчих відносин між хворим і центром дуже важливий. Умови, в яких хворі знаходяться, відіграють чималу роль. Так як людина не може довіряти місця, де їй не комфортно.

  • Психологічна стійкість.

Процес лікування важкий не тільки фізично, а й психологічно. Комфортні умови допомагає подолати труднощі лікування.

  • Соціалізація на новому рівні.

Прийом наркотиків, як відомо, призводить до зниження вимог до життєвих умов. Комфортні умови в процесі реабілітації порушують вимоги людини до умов свого життя.

Умови реабілітаційного центру Харків. Умови перебування у Харкові

Що пропонує наш центр у процесі реабілітації для комфорту постояльців

Ми розуміємо всю психологічну складність, яку долає хворий в реабілітаційному процесі. Тому ми створюємо максимально комфортні умови центру. Кожен зможе себе почувати комфортно на кожному етапі лікування. При цьому, хворий зможе проживати звичайне побутове життя, яке чекає його за стінами, коли він покине реабілітаційний центр. Ми пропонуємо високі умови життя в нашому центрі для хворих міста Харків. При цьому ми встановлюємо жорсткі правила, які необхідні для побудови розумінь, що можна, і що не можна робити в повсякденному житті. Цим правилам слідуємо ми самі в лікуванні, і навчаємо дотримуватися їх наших пацієнтів.

Умови реабілітаційного центру Харків. Умови перебування у Харкові

Наші вимоги забороняють:

  • Зберігання, вживання та розповсюдження наркотичних речовин.
  • Фізичне насильство, ненормативна лексика, образи, встановлення сексуального зв'язку.
  • Зберігання зброї будь-якого типу.
  • Порушення графіка центру.

Ми всіма силами дбаємо про наших пацієнтів. І з гордістю можемо заявити, що у нас це виходить на всі 100%. З нами, ви можете не побоюватися за життя і здоров'я людини прибуває в нашому центрі.