Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Вчені прийшли до висновку, якщо робити щовечора спеціальну гімнастику протягом всього лише 2 хвилин, можна зберегти свої вени в ідеальному стані до глибокої старості. Крім того, прості вправи допоможуть повернути здоров'я хребту, позбутися від болю в спині, а людям у похилому віці міцно спати, немов немовлята.

Лікування варикозу гімнастикою

Безумовно, більшість людей лікує варикоз за допомогою лікарських препаратів і цілющих народних засобів. Однак Віталій Островський - натуролог і цілитель, стверджує, що перемогти варикозне розширення вен цілком реально і без прийому медикаментів. Для цього необхідно всього лише виконувати перед сном кілька дуже простих вправ, що сприяють купіруванню застійних процесів в судинах і поліпшенню руху крові по ним.

На думку Островського, вечірньою гімнастикою можна займатися абсолютно всім людям, незалежно від вікової категорії (навіть у пенсійному віці), а також особам, які мають проблеми з хребетним стовпом, оскільки ці вправи не шкодять здоров'ю, а несуть величезну користь.

Проста гімнастика захистить від варикозної хвороби

Гімнастичний комплекс

У комплекс входять всього лише 2 вправи:

  • Для виконання першого цілитель рекомендує розташуватися на килимку, витягнути рівно ноги, руками впертися в коліна. З вихідного положення виконувати нахили - спокійно, розмірено, не поспішаючи. Крім того, нахиляючись, слід легенько постукувати рукою по спині. Це допоможе набагато швидше розслабити спазмовані м'язи спини.
  • Друге вимагає більшої підготовки. Спочатку необхідно максимально витягнути руки та вхопитися ними за ноги. Завмерти буквально на пару секунд. Така розтяжка значно покращує роботу хребта й дозволяє плавно перейти до наступної частини вправи, яка полягає в поперемінних нахилах до кожної кінцівки з упором в колінну чашечку. В результаті виконання даних рухів починають «потягатися» м'язи ніг, поліпшується мікроциркуляція і попереджається формування венозних бляшок. Натуролог попереджає: не можна виконувати нахили, не спираючись у коліна, як це робили раніше в «радянської» розминці, оскільки людина, що не має відповідної фізичної підготовки, може сильно зашкодити хребет, спровокувати защемлення нерва. При цьому в процесі вправи важливо розминати по черзі кожну ногу й змінюючи руки.

Цілитель Островський рекомендує виконувати гімнастику саме у вечірній час, так як це допомагає кращій циркуляції крові по судинах під час нічного сну. Як він вважає, варто лише встати з дивана, розім'яти спину, потягнутися - і можна спати міцно і спокійно. А для повноти ефекту слід постукувати кулаками по ногах, таким чином масажуються точки Цзу-сан-ли, що забезпечує більш виражений результат.

Кожну вправу потрібно робити по 100 разів, тільки в такому випадку вдасться позбутися від варикозної патології та зберегти вени чистими, без бляшок.