Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Фізичні навантаження сприяють зміцненню імунітету, підвищують опірність організму та значно знижують ймовірність вірусних, інфекційних, вірусних захворювань. Фахівці пропонують 5 простих вправ, виконання яких не займе багато часу, але поліпшить здоров'я і допоможе уникнути зараження грипом.

Ранкова зарядка

Починати день потрібно бадьоро й активно. Елементарної ранкової зарядки, що включає в себе нахили, присідання, невелику розтяжку, буде цілком достатньо для зміцнення м'язів і підвищення загального тонусу організму. На виконання вправ піде не більше 7-10 хвилин.

Піша прогулянка

Після сніданку рекомендується зробити пішу прогулянку на свіжому повітрі. Бажано відмовитися від транспорту і ходити на роботу пішки. Якщо ж це неможливо, то варто вийти з дому раніше і трохи прогулятися, це допоможе зміцнити імунну систему та поліпшити стан носоглотки.

Вправи для профілактики грипу

Розминки протягом дня

Протягом робочого дня, особливо людям, які ведуть сидячий спосіб життя, необхідно робити невеликі розминки. Протягом кожної години слід виділити близько 5 хвилин, щоб просто порухатися корпусом, зробити кілька поворотів, кругових рухів плечима або хоча б трохи походити пішки.

Вечірні прогулянки

Вечірня прогулянка дозволить розім'яти м'язи, зняти напругу. Завершити день найкраще йогою, заняттями фітнесом або іншими спортивними вправами.

Присідання

Пізно ввечері, безпосередньо перед відходом до сну, рекомендується приділити трохи часу присіданням. Для досягнення позитивного результату досить буде виконати по 15 присідань у 3 підходи. Головне правило - займатися регулярно та систематично, без пропусків. Дана вправа допоможе розігнати кров, поліпшити процеси кровообігу та мікроциркуляції, а також зміцнити м'язи та позбутися від підшкірних жирових відкладень. Присідання вкрай корисні для дихальної, імунної та серцево-судинної систем.

Перераховані вище вправи для профілактики грипу універсальні та підійдуть кожній людині, незалежно від стану його здоров'я, рівня фізичної підготовки, способу життя і ступеня зайнятості. Навіть невелика, але регулярна фізична активність дозволить зміцнити організм, активізувати імунітет і в значній мірі знизити ймовірність інфекційно-запальних захворювань.