Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Суглобові болі - широко поширене явище, яке супроводжує ревматичні, системні, інфекційні, пухлинні, обмінні та інші захворювання. Усунути неприємний симптом можна за допомогою засобів із арсеналу народної медицини.

Рецепт № 1

Шматочок натуральної тканини обробити в свіжовичавленому соку чорної редьки. Компрес прикласти до області ураженого суглоба, обмотати поліетиленовою плівкою і теплим рушником або хусткою.

Рецепт № 2

Сиру картоплю подрібнити за допомогою великої терки. Отриману масу нанести на шматок тканини та прикласти до хворого суглоба. Обмотати поліетиленовою плівкою та зафіксувати теплою хусткою.

Рецепт № 3

Прикласти до вогнища запального процесу свіжі лопухові листя. Обмотати зверху плівкою та закутати теплою тканиною. Оптимальний час впливу становить від 2 до 3 годин. Даний народний засіб особливо ефективний при захворюваннях радикулітом, артритом, артрозом, а також суглобових болях, спровокованих травматичними ушкодженнями.

Народні рецепти від болю в суглобах

Рецепт № 4

Змішати липу (1 ст. л.), звіробій і чебрець (по 2 ст. л.). Рослинну сировину залити окропом (близько 200 мл). Дати настоятися протягом півгодини. Настій профілювати та використовувати для приготування компресів.

Найкращого ефекту можна досягти, якщо обробити в отриманому засобі бавовняну тканину, прикласти до ураженого суглоба, обмотати поліетиленовою плівкою та закутати зверху чимось теплим. Робити такі компреси рекомендується перед відходом до сну, залишаючи для впливу на цілу ніч.

Рецепт № 5

Свіжі листові пластини берези на кілька секунд залити тільки закипілої водою. Потім злити окріп, а самі листя використовувати як компрес, прикладаючи до хворої ділянки. Утримувати потрібно приблизно півгодини. Крім того, що даний засіб усуває суглобові болі, воно також сприяє лікуванню остеохондрозу, артриту, артрозу.

Рецепт № 6

Кореневище хрону подрібнити до стану пюре за допомогою блендера або ж вичавити з нього сік. Змішати рослинну сировину з ідентичною кількістю теплої води, перемішати, нанести на марлеву тканину та накласти компрес на область хворого суглоба. Обмотати плівкою та закутати теплим шарфом (хусткою, рушником). Рекомендований час впливу становить півтори години.

Народні засоби допоможуть швидко усунути суглобовий біль, проте важливо звернутися до лікаря, який з'ясує точні причини, що спровокували появу цього симптому, та призначить повноцінне лікування.