Професійна програма лікування та реабілітації наркоманії й алкоголізму в місті Харкові

Безкоштовна консультації.
Працюємо для вас цілодобово

Лiцензiя МОЗ України
№578/0/03-22

Іноді за 7-10 днів до свята або знаменної події з'ясовується, що святкова сукня занадто обтягує талію, а штани від костюма не застібаються. Не варто панікувати - якщо без зволікання зайнятися собою, то можна скинути кілька зайвих кілограмів без особливих зусиль.

Дієта

Для того щоб втратити за тиждень від 2 до 8 кг, необхідно дотримуватися суворих правил схуднення:

  • дотримуватися питний режим - випивати не менше 2 л на добу чистої води;
  • рахувати калорії - зменшити калорійність страв за добу до 1300 ккал;
  • їсти дрібними порціями через рівні проміжки часу;
  • виключити з раціону швидкі вуглеводи, тваринні жири, продукти з консервантами.

Збіднюючі дієти небезпечні для здоров'я, тому застосовувати їх можна тільки обмежений час, підготувавши попередньо організм і правильно виходячи з обмежень. Попередньо слід розвантажити організм за допомогою 1 дня: «яблучного», «рисового» або «сокового». Тоді дієта не завдасть шкоди організму, а втрачені кілограми не повернуться після її завершення.

Як схуднути за тиждень: ефективні вправи та дієта

Вправи

Щоб дієта була ще ефективніше, необхідно її доповнити фізичними вправами. Можна ходити в тренажерний зал, а можна займатися самостійно. Прості вправи (присідання, нахили, віджимання, планка тощо) слід робити по 10-15 хвилин вранці.

Для того щоб прибрати локальні обсяги, потрібно додати вправи на опрацювання окремих частин тіла:

  • Уддіяна бандха - вакуум для живота. Щоб прибрати жир з цієї області та зробити живіт плоским, потрібно робити вправу вранці на голодний шлунок по 3-5 разів. Слід зробити максимально глибокий видих, втягнути черевну стінку назад і вгору, затриматися в такому положенні максимальний час.
  • Підйом ніг для опрацювання низу живота - виконують в положенні лежачи на спині. Долоні підкладають під сідниці та підіймають випрямлені ноги вгору. При опусканні п'яти не повинні стосуватися підлоги.
  • Бічна планка - допомагає прибрати боки, якщо робити її не менше 20 разів на кожну сторону. Можна робити як з упору на витягнуту руку, так і спираючись на передпліччя.
  • «Велосипед» - ще одна вправа для преса та ніг, виконують по 20 разів.
  • «Складка» - з положення лежачи з витягнутими за головою руками. Необхідно одночасно підняти ноги та дотягнутися до їх шкарпеток кінчиками пальців, виконувати по 20 разів.

Вправи та дієту можна вибрати з інтернету, в залежності від проблеми. Головне - завзятість і суворе виконання правил.